لغو مسابقات جهانی قایقرانی معلولان در آلمان

سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان از لغو مسابقات جهانی قایقرانی در آلمان خبر داد و گفت: قرار بود این مسابقات خرداد به میزبانی آلمان برگزار شود که از سوی فدراسیون جهانی لغو شد.

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، مسعود مهدوی‌نیا، در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: مسابقات جهانی قایقرانی معلولان آخرین مرحله کسب سهمیه پارالمپیک توکیو بود که اوایل خرداد به میزبانی آلمان برگزار می‌شد که به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی ورزشکاران این مسابقات از سوی فدراسیون جهانی لغو و به زمان دیگری موکول شد.

او گفت: البته با تعویق بازی‌های پارالمپیک توکیو برنامه‌ریزی‌ها نیز تغییر پیدا کرد و باید منتظر بمانیم که فدراسیون جهانی چه تصمیماتی برای سهمیه‌های باقی مانده خواهد داشت.

مهدوی‌نیا اضافه کرد: در حال حاضر ما موفق به کسب یک سهمیه توسط شهلا بهروزی را در کایاک تک نفره مسافت ۲۰۰ متر شدیم و این فرصت را داریم که با تغییر زمان برگزاری بازی‌های پارالمپیک توکیو تعداد سهمیه‌های خود را در سایر رشته‌های قایقرانی نیز افزایش دهیم.

وی افزود: پیش‌بینی ما کسب ۵ سهمیه در قایقرانی معلولان بود که با تغییر زمان برگزاری بازی‌های پارالمپیک این فرصت را خواهیم داشت که با برگزاری اردوهای منظم و شرکت در تورنمنت‌های متعدد به هدف پیش‌بینی شده خود دست پیدا کنیم.

مهدوی‌نیا در پایان اظهار کرد: برای برگزاری اردوها منتظر هستیم تا ببینیم شرایط کشور از نظر ویروس کرونا چگونه خواهد شد و ستاد مقابله با ویروس کرونا چه زمانی اجازه خواهد داد تا اردوهای تیم ملی را برپا کنیم.

انتهای پیام

افزودن نظر