توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1272987

واکنش سرمربیان مس و گیتی پسند به برگزاری مسابقه فینال

سرمربیان تیم‌های فوتسال مس سونگون و گیتی پسند اصفهان به برگزاری مسابقه فینال لیگ برتر واکنش نشان دادند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، پس از آن که مسابقه فینال لیگ برتر فوتسال به دلیل شیوع ویروس کرونا که در بیشتر نقاط کشور گسترش یافته، لغو شد و همچنین به دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر لغو تمامی مسابقات ورزشی در سراسر کشور، به دنبال این موضوع سازمان لیگ برتر فوتسال تصمیم گرفت مسابقه فینال لیگ برتر بین ۲ تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان را لغو و به زمان دیگری موکول کند. این مسابقه ابتدا قرار بود اواسط اسفندماه برگزار و تکلیف تیم قهرمان این فصل رقابت های لیگ هم قرار شد تا قبل از تعطیلات عید نوروز مشخص شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقه فینال لغو شد و هنوز زمان دقیقی برای برگزاری این بازی از سوی سازمان لیگ برتر فوتسال اعلام نشده است.


بیشتر بخوانید: واکنش عضو کمیته فوتسال به برگزاری رقابت های جام حذفی


در این میان سرمربیان هر یک از ۲ تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان بر این عقیده اند که برگزاری فینال آن هم بعد از پایان شکست کرونا کمی سخت خواهد بود، زیرا هر یک از ۲ تیم پس از حدود ۲ ماه بازی نکردن قرار است در فینال برابر هم قرار بگیرند و شاید این امر موجب شود بازیکنان هر ۲ تیم که در ترکیب خودشان از ملی پوشان زیادی هم برخوردار هستند باعث به وجود آمدن آسیب دیدگی در بین این بازیکنان شود. به همین دلیل سرمربیان این ۲ تیم معتقد هستند که سازمان لیگ برتر فوتسال می تواند دیدار فینال را در زمان بهتری و حتی این بازی را پیش از آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر برگزار کند.

به دنبال این موضوع حمید بیغم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در گفت وگو با خبرنگار ما درباره شرایط برگزاری مسابقه فینال برابر مس سونگون، اظهار داشت: با توجه به آنکه بازیکنان هر ۲ تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان حدود ۷۰، ۸۰ روز از شرایط مسابقه به دور بودند به نظر من بازی فینال از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود و ممکن است هر یک از تیم ها فقط بتوانند بر اثر اتفاق پیروز مسابقه شوند. به اعتقاد من اگر سازمان لیگ برتر فوتسال بتواند مسابقه فینال را پیش از آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر برگزار کند، خیلی بهتر است، زیرا تا آن موقع هم خطر ویروس کرونا از کشور دور شده و هم اینکه هر ۲ تیم می توانند با آمادگی بهتری پا به بازی فینال بگذارند. به هر حال این پیشنهاد من است و امیدوارم که سازمان لیگ برتر فوتسال با این پیشنهاد موافقت کند.

همچنین علیرضا افضل سرمربی مس سونگون هم درباره برگزاری مسابقه فینال برابر گیتی پسند اصفهان، گفت: با توجه به آنکه حدود ۹۰ درصد ترکیب تیم ملی را بازیکنان مس و گیتی پسند تشکیل می دهند، به نظر من برگزاری مسابقه فینال می تواند درصد آسیب دیدگی این بازیکنان را آن هم در سالی که هم مسابقات جام ملت ها و هم جام جهانی را در پیش داریم بالا ببرد و به نظر من برگزاری فینال آن هم در چنین شرایطی ضرورت ندارد. همانطور که می دانید هم تیم ما و هم تیم گیتی پسند چیزی حدود ۲ ماه و اندی است که از تمرینات گروهی به دورند و اگر بخواهیم بلافاصله بعد از شکست کرونا بازیکنانمان را وارد مسابقه فینال کنیم به اعتقاد من نه تنها دیدار نهایی از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد بود، بلکه می تواند به آسب دیدگی بازیکنان هم منجر شود.


بیشتر بخوانید: پیشنهاد جالب سرمربی لیگ برتری به کمیته فوتسال


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1272987{/gallery}

افزودن نظر