توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1265787

عسگری: باید دید مثبتی به تعویق رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ داشته باشیم/ با قدرت برای توکیو برنامه‌ریزی می‌کنیم

ملی پوش کاراته کشورمان به موضوع تعویق رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به دلیل شیوع ویروس کرونا واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، بهمن عسگری ملی پوش کاراته کشورمان که اخیرا دست به تاریخ سازی زد و اولین سهمیه المپیک را برای کاراته کشورمان را به ارمغان آورد، در خصوص به تعویق افتادن این رقابت ها به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، در صفحه اینستاگرامی خود واکنش نشان داد.

بهمن عسگری در این باره نوشت:

المپیک ۲۰۲۰ توکیو یک سال به تعویق افتاد و قراره در سال ۲۰۲۱ برگزار بشه، اتفاقی که باید با دید مثبت به اون نگاه کرد و خوبی های این تصمیم رو هم در نظر گرفت. اعتقاد دارم اگر قراره به همه ی آرزوهات برسی، اما سلامتی نداشته باشی وعزیزانت در کنارت نباشن هیچ فایده ای نداره. باید در این روز ها بیشتر قدر همدیگر رو بدونیم و تلاش کنیم که با کمک هم این ویروس رو شکست بدیم و سلامت، پرانرژی و پرقدرت برای المپیک برنامه ریزی کنیم و با روحیه در راه موفقیت قدم برداریم.

با تعویق یک ساله المپیک بار دیگه مشخص شد موضوع ویروس کرونا چقدر مهم و تاثیرگذاره که حتی باعث تعویق رویداد های معتبری همچون المپیک میشه. در این شرایط باز هم درخواست می کنم این ویروس رو جدی تر بگیرید و امیدوارم همه هموطنان عزیزم در صحت و سلامت و با دلی شاد برای از بین بردن این ویروس در کنار هم باشند التماس دعا یا حق"

عسگری: باید دید مثبتی به تعویق رقابت های المپیک ۲۰۲۰ داشته باشیم/ با قدرت برای توکیو برنامه ریزی می کنیم


بیشتر بخوانید: مسابقات انتخابی کاراته المپیک به تعویق افتاد


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1265787{/gallery}

افزودن نظر