توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1246556

ممبینی: تمام مسابقات تا ۱۰ روز آینده تعطیل شد/ نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس پس از جلسه کمیته انضباطی اعلام می‌شود

رئیس کمیته داوران گفت: طبق اعلام وزارت ورزش، تمام مسابقات ورزشی تا ۱۰ روز آینده لغو شد و اگر لازم باشد این زمان تمدید می‌شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، هدایت ممبینی رئیس کمیته داوران درباره مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جلسه خاصی نبود و طبق روال همیشگی امور مربوط به فوتبال کشور را پیش می بردیم. طبق برنامه ای که اعلام شده، انتخابات فدراسیون در تاریخ ۲۵ اسفندماه برگزار می شود.

ممبینی درباره شیوع ویروس کرونا که باعث شد بازی های لیگ برتر بدون تماشاگر برگزار شود گفت: طبق اعلام وزارت ورزش تمام مسابقات ورزشی تا ۱۰ روز آینده لغو شد و احتمالا پس از این مدت، در صورتی که لازم باشد تصمیمات جدید تری اتخاذ می شود.

رئیس کمیته داوران در پاسخ به این سوال که روند فعلی برای برگزاری مسابقات تا چه زمانی ادامه دارد گفت: تصمیم گیری درباره این موضوع به عهده مسئولان وزارت ورزش است. از امروز تا ۱۰ روز آینده مسابقات ورزشی تعطیل شد، اما ممکن است این زمان تمدید شود. باید ببینیم شیوع و کنترل این ویروس به چه صورت خواهد بود. مسئولان وزارت بهداشت باید اطلاعات دقیق تری بدهند تا تصمیم گیری در این باره انجام شود.


بیشتر بخوانید: فغانپور: مهره درشتی در انتخابات فدراسیون فوتبال نداریم/ اساسنامه باید بازبینی و اصلاح شود


او در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است با توجه به لغو شدن مسابقات، این تصمیم درباره بازی پرسپولیس و سپاهان هم اعمال شود و این بازی در زمان دیگری برگزار شود گفت: مسابقات از امروز لغو شد و با تصمیمی که گرفته شد، قرار شد مسابقات روز گذشته لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار شود. نتیجه دیدار پرسپولیس و سپاهان هم پس از رسیدن گزارش های این بازی و تشکیل جلسه کمیته انضباطی اعلام می شود.

ممبینی در پاسخ به این سوال که آیا مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال به تعویق نمی افتد گفت: تا ۲۵ اسفند زمان زیادی باقی مانده است و هنوز در این باره تصمیمی نگرفتیم. شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر می شود، اما امیدوارم که تا آن زمان این ویروس ریشه کن شود.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1246556{/gallery}

افزودن نظر