توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1244488

غیبت رستمی و مرادی در رقابت‌های وزنه‌برداری غرب آسیا

۲ ملی‌پوش نامدار کشورمان به رقابت‌های وزنه‌برداری غرب آسیا اعزام نمی‌شوند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، غیبت رستمی و مرادی در رقابت های وزنه برداری غرب آسیا، رقابت های وزنه برداری غرب آسیا از روز ششم اسفند آغاز می شود و یکی از مراحل گزینشی المپیک برای ملی پوشان وزنه برداری کشورمان محسوب می شود.

پیش از این کیانوش رستمی و سهراب مرادی، ملی پوشان دسته ۹۶ کیلوگرم کشورمان توسط محمدحسین برخواه، سرمربی تیم ملی به اردو دعوت شدند، اما هر ۲ ملی پوش کشورمان به کمپ تیم های ملی نرفتند و حالا خبر می رسد که این دو وزنه بردار قصد شرکت در این رقابت ها را ندارند.


بیشتر بخوانید: غیبت رستمی و مرادی در اردوی تیم ملی وزنه برداری


رستمی و مرادی در بازه ۶ ماهه فعلی، ۲ رقابت گزینشی دیگر را هم در پیش دارند و باید دید در نهایت، دارندگان مدال طلای ریو ۲۰۱۶ موفق به کسب سهمیه توکیو ۲۰۲۰ می شوند یا خیر.

رضا بیرالوند و علی هاشمی، ملی پوشان دسته ۹۶ و ۱۰۹ کیلوگرم کشورمان نفرات اعزامی به دوبی خواهند بود و رستمی و مرادی برای کسب امتیازات لازم جهت حضور در المپیک باید در رقابت های گزینشی کلمبیا و بازی های آسیایی شانس خود را امتحان کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1244488{/gallery}

افزودن نظر