نصب اطلاعیه‌های آموزشی ویروس کرونا در اماکن ورزشی

سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد که نظارت بر رعایت موازین بهداشتی در مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران تشدید می شود. 

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، به جهت افزایش آگاهی شهروندان و ورزشکاران در خصوص ویروس کرونا، توزیع و نصب پوسترهای آموزشی پیشگیری با موضوع ویروس کرونا در اماکن زیر مجموعه این سازمان انجام شده است.

بر اساس این گزارش، با توجه به لزوم رعایت جدی بهداشت عمومی و فردی در پیشگیری از ابتلا بیماریها و مباحث مرتبط با ویروس کرونا، به تمامی مجموعههای ورزشی رعایت دقیق بهداشت عمومی و نظارت بر وجود مواردی چون مایع دستشویی و موادضدعفونی در اماکن، نظارت دقیق بر کلرزنی و ... ابلاغ شده است.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان ورزش شهرداری تهران، همچنین پوسترهای آموزشی آشنایی با ویروس کرونا و روش های پیشگیری از آن در بیش از ۲۰۰ مجموعه ورزشی تحت پوشش این سازمان نصب شده است. در این پوسترها شیوههای رعایت بهداشت فردی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا، مصرف مواد غذایی جهت ارتقا سیستم ایمنی بدن و ... آموزش داده شده است.

بر اساس اعلام مسئولان وزارت بهداشت مواردی از ابتلا به ویروس کرونا در کشور ثبت شده و تشدید نظارت بر رعایت بهداشت در مجموعه‌های ورزشی با هدف افزایش بهداشت و سلامت عمومی در جامعه صورت می‌گیرد.

انتهای پیام

افزودن نظر