توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1244108

ابهام در ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با آل اشپورت

با توجه به مشخص نبودن رئیس فدراسیون فوتبال وضعیت ادامه همکاری این فدراسیون با شرکت آل اشپورت در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ابهام در ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با آل اشپورت، درحالیکه از زمان آغاز همکاری مجدد فدراسیون فوتبال ایران با شرکت آل اشپورت برای تامین البسه تیم ملی بزرگسالان، صحبت های زیادی از سوی مدیران فدراسیون و وحید جعفری، مدیر بخش خاورمیانه این شرکت درباره طراحی پیراهن های جدید و اختصاصی تیم ملی از دور برگشت مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مطرح شده بود و حتی طرفین اعلام کرده بودند پیراهن های جدید به زودی رونمایی می شود، اما به نظر می رسد این موضوع به صورت موقت منتفی شده باشد.

با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال این روز ها بدون رئیس اداره می شود و رئیس جدید آن در مجمع انتخاباتی ۲۵ اسفند مشخص خواهد شد، وضعیت همکاری آل اشپورت با فدراسیون مبهم است و به همین دلیل بازیکنان تیم ملی در چهار دیدار آتی شان مقابل هنگ کنگ، کامبوج، عراق و بحرین با همان لباس های قبلی بازی می کنند.

البته شرکت آل اشپورت آماده است تا با معرفی رئیس جدید فدراسیون و فراهم شدن شرایط ادامه همکاری اقدام به طراحی لباس های جدید برای تیم ملی کند.

البته محمد صادق درودگر، رئیس سازمان اقتصادی فوتبال ایران مدتی قبل درباره زمان رونمایی از پیراهن های جدید تیم ملی گفت: ما مبلغی به آل اشپورت بدهکار هستیم که البته ارتباطی به قرارداد جدید ندارد و مربوط به گذشته است، چراکه این شرکت طبق قرارداد جدید لباس ها را به صورت رایگان تولید می کند. اکنون هم مشکل خاصی وجود ندارد و کار ها در حال انجام است. حتی نمونه کار لباس جدید تیم ملی را محمدرضا ساکت به صورت پلمپ شده در اختیار دارد و ما هم به زودی آن مبلغ را پرداخت می کنیم.

به نظر می رسد طرفین منتظر مشخص شدن رئیس جدید فدراسیون هستند تا برای پرداخت این مبلغ به آل اشپورت با هم توافق کنند.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1244108{/gallery}

افزودن نظر