توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1242079
عضو تیم ملی وزنه‌برداری:

ملی‌پوشان وزنه‌برداری، لیگ را دست کم نگرفتند/ اکثر وزنه‌برداران شغل دوم دارند

محمد زارعی گفت: مبالغ قرارداد‌ها در لیگ وزنه‌برداری به قدری پایین است که اکثر ورزشکاران به سراغ شغل دوم رفته‌اند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، محمد زارعی، عضو تیم ملی وزنه برداری کشورمان که در رقابت های لیگ امسال برای تیم بازار بزرگ وزنه می زند، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درخصوص سطح این دوره از بازی های لیگ اظهار داشت: سطح مسابقات لیگ در هفته سوم خوب بود و ورزشکاران با آمادگی کامل در بازی ها شرکت کردند.

اکثر وزنه برداران شغل دوم دارند/ مردم سنگر را خالی نکنند


بیشتر بخوانید: وزنه برداران برتر لیگ به اردوی تیم ملی دعوت شدند


ملی پوشان وزنه برداری، لیگ را دست کم نگرفتند

زارعی ادامه داد: در لیگ وزنه برداری هر هفته آزمایش دوپینگ می دهیم و با شرایط خوب در این مسابقات وزنه می زنیم. بچه هایی که عضو تیم ملی هستند هم این بازی ها را جدی گرفته اند و با آمادگی کامل روی تخته می روند. در دسته هایی که رقابت های لیگ برگزار شد، تصور می کنم رکورد های خوبی به ثبت رسید.


بیشتر بخوانید: مصدومیت کیانوش رستمی در مسابقات لیگ وزنه برداری


انتظار داریم از مبالغ قرارداد ها بتوانیم چیزی را هم پس انداز کنیم

او درمورد پایین بودن مبلغ قرارداد های باشگاهی در لیگ وزنه برداری تصریح کرد: ورزش حرفه ای، نامش روی خودش است. یک ورزشکار تمام وقت خود را وقف ورزش می کند و تمرینات و مکمل ها هزینه های خاص خودشان را دارند. وقتی یک نفر ورزشکار حرفه ای می شود و با یک تیم قرارداد حرفه ای می بندد و عضو تیم ملی هم می شود، انتظار دارد از مبلغ قراردادش هم بتواند پس اندازی داشته باشد تا بتواند پس از دوران حرفه ای هم امورات خودش را بگذارند.

اکثر وزنه برداران شغل دوم دارند/ مردم سنگر را خالی نکنند

اکثر وزنه برداران مشغول به کار دیگری هستند

ملی پوش دسته ۸۹ کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری با اشاره به پایین بودن مبالغ قرارداد های باشگاهی در لیگ، گفت: از این بابت، شرایط لیگ ضعیف و مبالغ قرارداد ها پایین است. این بحث ها به بچه ها فشار وارد می کند و با این قرارداد ها فقط می توانیم شرایط تمرینی را سپری کنیم و کفاف مخارج زندگی یک ورزشکار حرفه ای را نمی دهد. همین باعث می شود که اکثر وزنه برداران، بیرون از محیط ورزش در شغل دیگری مشغول به کار شوند تا بتوانند مخارج زندگی شان را به دست بیاورند.


بیشتر بخوانید: رقابت های قهرمانی جوانان آسیا/ رئیس فدراسیون وزنه برداری در نقش داور!


باید ۲ یا ۳ تیم دیگر هم مثل بازار بزرگ در لیگ وزنه برداری داشته باشیم

زارعی درخصوص شرایط تیم های حاضر در لیگ بیان کرد: تیم بازار بزرگ چندسالی است که اوضاع خوبی در لیگ وزنه برداری دارد و پرداخت های این تیم همواره به موقع انجام می شود. به نظر من اگر ۲ یا ۳ تیم دیگر هم مثل بازار بزرگ در لیگ حاضر شوند و در کنار این تیم حاضر به رقابت شوند، قطعا از نظر کمی و کیفی اوضاع بهتری خواهیم داشت.

اکثر وزنه برداران شغل دوم دارند/ مردم سنگر را خالی نکنند


بیشتر بخوانید:دبیر فدراسیون وزنه برداری: هر کاری بکنیم، آقایان اعتراض می کنند


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1242079{/gallery}

افزودن نظر