توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1242007

قائم مقامی: افراد شایسته باید نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی باشند

استاد بزرگ شطرنج ایران گفت: مردم باید به کسانی در انتخابات مجلس شورای اسلامی رای دهند که شایسته این سمت را داشته و دلسوز باشند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، قائم مقامی: به سهیم شدن در بهبود شرایط کشورم معتقدماحسان قائم مقامی استاد بزرگ شطرنج کشورمان در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، به لزوم برگزاری انتخابات در سطح فدراسیون ها و سطوح بالاتر کشور، تاکید کرد و اظهار داشت: برگزاری انتخابات در فدراسیون ها صد در صد لازم است. بدین صورت سیستمی برای مدیران پیش بینی می شود که در یک چارچوب مشخص حرکت کنند و این حس در آن ها به وجود آید که با بهبود روند عملکردشان، مجموعه تحت حمایتشان را به سمت پیشرفت هدایت کنند.

استاد بزرگ شطرنج کشورمان با تاکید بر لزوم شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی، در روز جمعه تصریح کرد: مردم شرایط اقتصادی سختی را تجربه می کنند. گاهی وعده ها هم عملی نشده است. بسیاری از مردم شرایط سختی را تجربه می کنند و دل شکسته هستند.

قائم مقامی ادامه داد: دولت همیشه باید برخورد خوبی با مردم داشته باشد. دولت مردان باید حواسشان به دل مردم کشورمان باشد. اما با تمام مشکلات موجود، باید همه افراد با قدم های هرچند کوچک در پیشرفت جامعه خودشان سهیم باشند. من قائل به تاثیر هستم و معتقدم هر شخصی باید در هر لحظه بهترین خودش باشد. شرکت نکردن در انتخابات هیچ کمکی به مردم و جامعه نمی کند. باید کاندیدا هایی را شناسایی کنیم که انسان های شایسته ای هستند، می توانند موثر و موفق عمل کنند، به داد مردم برسند و حرف دل مردم را بزنند حتی اگر کار زیادی از دستشان برنیاید، در حدی که توان دارند باید حمایتشان کنیم.

شطرنج باز پرافتخار کشورمان ادامه داد: امید، محور تحرک در جوامع است. بدون امید حتی یک لحظه نمی توانیم زندگی کنیم، امید شاید کم شده باشد، اما هنوز وجود دارد. هر شخصی وظیفه دارد، افراد صالح، مردمی، جسور و به نوعی غیر منفعت طلب را شناسایی کند و با شرکت در انتخابات کمک کند این افراد به عنوان نمایندگان مردم ایران وارد مجلس بشوند.

احسان قائم مقامی تصریح کرد: متاسفانه گاهی در گذشته با اتفاقات نامطلوبی مواجه شدیم، نباید انسان هایی را انتخاب کرد که به دنبال منفعت طلبی از کُرسی خانه ملت هستند، اما بعضی افراد واقعا شریف، صادق و مخلص هستند. باید از این گونه افراد متعهد، متخصص و شریف بهره ببریم. ما باید در جامعه به این اشخاص کرسی و قدرت بدهیم. من از افرادی که خلق و خوی انسانی را به مسئولیت اجتماعی خودشان تسری می دهند و باعث ایجاد خیر و برکت برای سایرین می شوند و حداقل، تلاششان را برای رقم زدن بهترین ها برای مردم کشورشان می کنند، حمایت می کنم و معتقدم باید با کمک مردم افراد خوبی به مجلس راه پیدا کنند تا مجلس بهتری داشته باشیم.

قائم مقامی ادامه داد: افرادی که به واسطه هایی مانند پول به دنبال انتخاب هستند جایی در منتخبین مردم ندارند، افراد مردمی، باشخصیت، مسئول و متخصص لایق ورود به مجلس شورای اسلامی هستند تا کمک کنند وضعیت و کیفیت زندگی مردم از شرایط فعلی بهتر شود. رسیدگی به وضعیت رفاهی ورزشکاران، ایجاد ساختار منظم برای ورزش کشور و ایجاد یک فلسفه زندگی برای افرادی که وارد این عرصه شده و می خواهند در این عرصه فعال بمانند از مسائل بسیار مهم است. اگر تعریف های درستی در زندگی داشته باشیم، می توانیم انسان های بهتری باشیم که این امر به شدت به مسائل کلان مدیریتی ارتباط پیدا می کند. امیدواریم نظارت و بازرسی های بهتری برای تخصیص بودجه اعمال و از هدر رفت بودجه ها به طور جدی و سخت گیرانه جلوگیری شود. در عین حال پاسخگو و پیگیر مشکلات باشند. خدای نکرده چرخه معیوب در کشور ایجاد نشود و افراد متخلف نتوانند به اشتباه خود ادامه داده و یا پست های دیگر یا بالاتری بگیرند.

قائم مقامی در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک مجلس بهتر و نظارت بهتر را شاهد باشیم.


بیشتر بخوانید : باید به انتخابات احترام بگذاریم و مشارکت حداکثری داشته باشیم


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1242007{/gallery}

افزودن نظر