سایپا فاتح جدال مدعیان

تیم والیبال سایپا در مهمترین دیدار هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر بانوان، موفق به شکست ذوب‌آهن اصفهان دیگر مدعی این رقابت‌ها شد و همچنان در صدر ماند.

هفته چهارم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان کشور، جام سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، امروز (دوشنبه) با چهار دیدار در شهرهای تهران (سه مسابقه) و فارس پیگیری شد.

در این بازی‌ها تیم‌های پیکان تهران، باریج اسانس کاشان، سایپا تهران و شورا و شهرداری قزوین برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.
در نخستین دیدار این هفته و در خانه والیبال تهران، تیم اکسون میزبان باریج اسانس کاشان بود و سه بر صفر مغلوب میهمان خود شد تا نماینده کاشان به نهمین برد خود دست یابد و با ۲۷ امتیاز در رتبه سوم جدول باقی بماند.

فرحناز قویدل و پگاه حکام‌زاده داوران اول و دوم این مسابقه بودند که نگار ناظمی بازیکن شماره ۹ اکسون کارت زرد دریافت کرد.

شهناز برادران مهاجری و نسرین پورسعید، ناظران این مسابقه بودند که ۹۳ دقیقه طول کشید و ۱۰۰ نفر تماشاگر داشت.
تیم‌های سایپا تهران و ذوب‌آهن اصفهان در حساس‌ترین مسابقه این هفته، در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند. سایپا در این دیدار سه بر یک به پیروزی رسید تا علاوه جبران شکست سه بر دو دور رفت، با ۱۱ برد و ۳۴ امتیاز همچنان صدرنشین این رقابت‌ها باقی بماند. سایپا با کسب این پیروزی، صعودش به مرحله پلی‌آف لیگ برتر بانوان نیز قطعی شد.

ذوب‌آهن اصفهان نیز با پذیرش این شکست، دومین ناکامی خود در این فصل را تجربه کرد و با ۲۸ امتیاز در رتبه دوم جدول باقی ماند.

نسرین حق‌شناس و هدیه صابری، داوران اول و دوم این مسابقه بودند و منیژه منصورصادقی و پریچهر غفاری نیز ناظرین این دیدار بودند.
تیم توسعه اقتصادی اطلس در سومین مسابقه این هفته لیگ برتر بانوان، میزبان شورا و شهرداری قزوین بود و سه بر صفر مغلوب میهمان خود شد تا دوازدهمین شکست فصل خود را تجربه کند.

نماینده قزوین در این مسابقه که ۳۰ تماشاگر داشت و ۸۴ دقیقه طول کشید، پنجمین برد خود را جشن گرفت و ۱۶ امتیازی شد.

معصومه اسماعیل‌زاده، شیما حقوقی‌زاده، لیلی توکلی و هاجر نجاتی‌زاده به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظرین، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند.
تیم ستارگان شیراز این هفته در سالن شهید دستغیب شیراز میزبان پیکان تهران بود و سه بر صفر مغلوب میهمان خود شد تا نهمین ناکامی خود را تجربه کند.

پیکان در این مسابقه به هفتمین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت تا همچنان در رتبه چهارم باقی بماند.

نرگس افشین و لیلا اعلائی داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۱۰۰ تماشاگر داشت و ۷۳ دقیقه طول کشید. محبوبه زرنویس‌زاده و آمنه خواجه‌ئیان نیز بر این دیدار نظارت داشتند.
نتایج کامل دیدارهای هفته چهارم دور برگشت لیگ برتر بانوان به قرار زیر است:
اکسون تهران صفر – باریج اسانس کاشان ۳ (۱۴ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۹ و ۱۷ بر ۲۵)
سایپا تهران ۳ – ذوب‌آهن اصفهان یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳، ۲۴ بر ۲۶ و ۲۵ بر ۲۱)
توسعه اقتصادی اطلس صفر – شورا و شهرداری قزوین ۳ (۱۴ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵ و ۱۶ بر ۲۵)
ستارگان فارس صفر – پیکان تهران ۳ (۱۲ بر ۲۵، ۱۰ بر ۲۵ و ۱۳ بر ۲۵)

جدول لیگ برتر بانوان در پایان هفته چهارم دور برگشت بدین شرح است:

افزودن نظر