توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1241894

ثوری: همه وظیفه داریم در انتخابات مجلس شرکت می‌کنیم

رئیس فدراسیون بوکس گفت: به همراه تمام مردم ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت می‌کنیم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در گفت و گو با خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دباره انتخابات مجلس یازدهم بیان کرد: ما در ایران زندگی می کنم و ایران وطن است. در ایران به دنیا آمده ایم، نفس می کشیم، رشد خواهیم کرد و در نهایت در همین کشور دفن خواهیم شد. سربلندی و عزت ایران مهم ترین هدف کشور است. ما برای داشتن ایرانی قدرتمند باید در عرصه هایی که نظام را قدرتمند می کند، حضور پیدا کنیم.

او در ادامه گفت: همه ما می دانیم که مشکلات زیادی داریم، اما باید در نظر گرفت که حضور در انتخابات قطعا بهتر از حضور نداشتن است. مطمئن باشید اگر روزی در ایران جنگ نظامی شود خارج نشینان از ایران کف و سوت می زنند. به کوری دشمنان به همراه تمام ایرانیان پای صندوق رای انتخابات مجلس حاضر می شویم.

رئیس فدراسیون بوکس در پایان اظهار کرد: نمایندگان باید با ارائه طرح هایی مناسب در حوزه ورزش مشکلات را برطرف کنند. باید برنامه هایی را درخصوص تسهیلاتی برای سربازی، کار، تحصیلات ورزشکاران و استخدام ارائه دهند. یکی از طرح های خوبی که در مجلس فعلی در نظر گرفته شده است طرح مالیات بر ارزش افزوده است. اگر طرح مالیات بر ارزش افزوده وجود نداشت ورزش ایران دچار مشکلات زیادی می شد. طرحی همچون معافیت مالیاتی می تواند به جذب حامیان مالی برای حمایت از ورزشکاران کمک زیادی کند. نمایندگان می توانند قهرمانی را جزئی از سابقه کاری ورزشکار محسوب کنند.


بیشتربخوانید:سیدصالحی: انتخاب نماینده اصلح گره از کار مردم باز می کند


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1241894{/gallery}

افزودن نظر