کسالت مصلحتی فرهاد مجیدی در کویت

کسالت فرهاد مجیدی در کویت باعث بوجود آمدن ابهاماتی شده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، نشست خبری تیم فوتبال استقلال در آستانه دیدار با الاهلی عربستان در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دیروز برگزار شد و در نهایت فرهاد مجیدی با اعلام باشگاه استقلال به دلیل کسالت نتوانست در این کنفرانس خبری حاضر شود و مجید نامجو مطلق دستیار سرمربی آبی ها در نشست حضور پیدا کرد.
با این وجود فرهاد مجیدی در نشست خبری دیروز حاضر نشد تا به جای او مربی تیم پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد. اما در کمال تعجب مجیدی که گفته شده بود کسالت دارد در آخرین تمرین تیمش در آستانه دیدار با الاهلی عربستان حضور پیدا کرد و پا به توپ شد تا کسالت او در هاله ای از ابهام قرار بگیرد و اینطور مطرح شود که سرمربی استقلال با توجه به اینکه تیم الاهلی سرمربی نداشته و یکی از مربیان این تیم به نشست آمده، به همین دلیل تصمیم گرفته تا دستیار خود را به کنفرانس بفرستد و بحث کسالت را بهانه کند.

کسالت مصلحتی سرمربی استقلال در کویت + عکس

به هر ترتیب عکس های فرهاد مجیدی در تمرین روز گذشته که از سایت رسمی باشگاه استقلال منتشر شده، نشانگر این است که سرمربی آبی پوشان نه تنها کسالتی ندارد، بلکه آماده تر از بازیکنانش خواهد بود و اگر زمان بازیگری اش به اتمام نرسیده بود به طور حتم می توانست در بازی امروز برابر الاهلی عربستان مهره کلیدی محسوب شود.
دیدار دو تیم فوتبال استقلال ایران و الاهلی عربستان امروز ساعت ۱۹ در کویت برگزار می شود.

افزودن نظر