توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1241231

طالقانی: امیدوارم فردی ارزشی رئیس فدراسیون شود/ تعویق انتخابات شائبه مهندسی شدن آن را به وجود می‌آورد

فدراسیون فوتبال با وجود انتخاب سرمربی تیم ملی هنوز روز‌های پرتلاطمی را پشت سر می‌گذراند چراکه هنوز رییس آن انتخاب نشده است و به صورت سرپرست اداره می‌شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، عبدالکاظم طالقانی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره ارزیابی اش از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: اسکوچیچ انتخاب کمیته فنی بود و اعضای این کمیته همه جوانب را در نظر گرفتند و این انتخاب را داشتند. پس از به جمع بندی رسیدن کمیته فنی در مورد اسکوچیچ، او به ما در هیئت رئیسه معرفی شد. البته ما برای انتخاب مربی تیم ملی گزینه های ایرانی هم داشتیم و اول با آن ها صحبت کردیم، اما موضوعات مختلفی پیش آمد.

او افزود: به صورت نمونه با امیر قلعه نویی به توافق نهایی هم رسیدیم، اما او به تیم ملی نیامد. اکنون که اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شده باید از او حمایت شود. من دیدم برخی ها انتقاد می کنند. البته افرادی مانند قلعه نویی، یحیی گل محمدی و حتی عبدالله ویسی از او حمایت کردند. به نظر من انتقاد در همین ابتدای کار صحیح نیست. باید اجازه بدهیم اسکوچیچ کارش را شروع کند و بعداز آن اگر انتقادی بود مطرح شود. آنهم اگر انتقاد فنی بود مطرح شود در غیر این صورت انتقادی که سبب حاشیه برای تیم ملی شود نمی تواند گره گشا باشد. متاسفانه برخی ها دنبال درست کردن مشکل هستند.


بیشتر بخوانید: ۲ نامزد معرفی نامه های لازم برای حضور در انتخاب ریاست فدراسیون فوتبال را ارائه نکردند


عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به محدودیت های فدراسیون برای انتخاب سرمربی تیم ملی بیان کرد: ما با بضاعتی که داشتیم سراغ اسکوچیچ رفته و با او قرارداد ریالی بستیم. ضمن اینکه صحبت های او مبنی بر صعود به جام جهانی بود که تیم ملی حتما می تواند به این رقابت ها صعود کند.

عضو هیئت رئیسه درباره احتمال به تعویق افتادن انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال ما در آغاز سال جدید برنامه فشرده ای دارد و چرا باید تاریخ انتخابات تغییر کند؟ اگر تغییر کند شائبه مهندسی شدن انتخابات پیش می آید! برای همین نظر فدراسیون برگزاری انتخابات در همان تاریخ اعلام شده قبلی است. خوشبختانه تمام کار های انتخابات از جمله ثبت نام ها نیز انجام شده و همه منتظر زمان برگزاری انتخابات هستند. ان شاءالله از نیرو های ارزشی فرد شایسته ای انتخاب شود.


بیشتر بخوانید: هراتیان: آمده ام تا جان تازه ای به فوتبال دهم


طالقانی با اشاره به اظهار نظر برخی کارشناسان در برنامه های تلویزیونی تاکید کرد: متاسفانه اینروز ها با نزدیک شدن به انتخابات از برخی افراد اظهارنظر های غیر واقعی را شاهد هستیم در حالی که باید در مورد مباحث کلانی مانند راه های رسیدن فوتبال به درآمدهایش صحبت شود. موضوعی که با وجود تصویب مجلس مغفول مانده است.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1241231{/gallery}

افزودن نظر