توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1239956

ویسی: امضاء می‌دهم که پیکان در لیگ برتر می‌ماند

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: قول می‌دهم پیکان در لیگ برتر فوتبال ایران می‌ماند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ویسی: برای ماندنی شدن پیکان درلیگ برتر امضا می دهم، عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از باخت ۲ بر یک تیمش برابر فولاد خوزستان بیان کرد: بازی باکیفیتی را از هر ۲ تیم شاهد بودیم. از نظر موقعیتی تیم ما بهتر بود، اما برخلاف بازی باختیم. می توانستیم کار را به تساوی بکشانیم. فوتبال همین است و می توان زیبا بازی کرد و امتیاز نگرفت.

او افزود: من به بازیکنان خودم افتخار می کنم. واقعا جایگاه پیکان اینجای جدول نیست و امیدوارم در بازی های بعدی بتوانیم جبران کنیم. ما نباید به جدول چشم داشته باشیم. از اینکه رقبای ما در پایین جدول بازی های خود را بردند اصلا خوشحال نیستیم. ما باید در هر بازی امتیاز بگیریم و کاری به رقبا نداشته باشیم. امروز تیم ما بدشانس بود.

او در موردن سقوط احتمالی تیمش به دسته یک بیان کرد: برای ماندن پیکان در لیگ برتر صددرصد قول داده ام و لازم باشد امضا هم می دهم. مسئولان در تلاش هستند تا برنامه ریزی بهتری داشته باشند که در سال های آینده شاهد اتفاقات این چنینی برای پیکان نباشیم.


بیشتر بخوانید: ۳ امتیاز برفی به حساب تراکتوری ها واریز شد/ زور صادقی به شاگردان نکونام نرسید


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1239956{/gallery}

افزودن نظر