توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1227009

فرکی: برابر نساجی به داوری باختیم/ به عنوان موش آزمایشگاهی به ما نگاه نکنند!

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: دیدار پیکان و نساجی با اشتباهات داوری زیادی همراه بود و این بازی را به داوری باختیم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، فرکی: آیا داور بازی ما را برای سپاهان هم انتخاب می کنند؟ /، چون احترام می گذاریم سر ما را همیشه می برند

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران بعد از شکست تیمش مقابل نساجی بیان کرد: دارو بازی امروز اولین سالی بود که در لیگ برتر قضاوت می کند. آیا برای سپاهان هم داور بازی ما را انتخاب می کنند؟ ما را مانند موش آزمایشگاهی فرض کرده اند. کنترل بازی هم از دست داور در می رفت و به بازیکن ها کارت زرد های بیخود و اشتباه می داد! باید بازیکن حریف اخراج می شد، اما بازیکن ما اخراج شد. پنالتی را نباید به ضرر تیم ما می گرفت، اما داور برای نساجی گرفت و بین خود داور ها هم بحث سر اشتباه داوری بود. چرا باید در هتل آزادی دعوا سر بگیرد؟ در یک نیم فصل سابقه ندارد این همه اشتباه داوری رخ دهد.

سرمربی پیکان تهران افزود: چرا ما باید تاوان اشتباهات را پس بدهیم؟ ما که نه پول و نه تماشاگر داریم. دیگر عدالتی نیست و دلمان فقط به همین یک مورد خوش بود. حالا باید جواب بازیکنان را چه بدهم؟ یک اشتباه تاثیرگذار هم برای سه امتیاز کافی است. اگر حرف هم بزنیم محروم و جریمه می شویم. ما امروز بازی را فقط به داور بازی باختیم.

وی ادامه داد: چرا این داور را برای بازی پیکان می گذارند؟ مگر حساسیت فقط برای صدر جدول و قهرمانی است؟ مایی که در انتهای جدول حضور داریم نباید داوری خوب را تجربه کنیم؟ سال ها در این فوتبال حرمت نگه داشتیم. انتظار ندارم داوری بازی هایمان در حد اروپا باشد، اما کسانی که در راس کار هستند به این موارد توجه نمی کنند. چیدمان را باید درست انجام دهند و به ما به عنوان موش آزمایشگاهی نگاه نکنند. چون احترام می گذاریم هر کاری که می خواهند روی ما پیاده می کنند.

فرکی در ادامه عنوان کرد: در صحنه ای که پنالتی برای نساجی گرفته شد، بازیکن ما به توپ ضربه زد و بازیکن حریف خودش را روی زمین انداخت و داور به نفع نساجی سوت زد. در نیمه دوم گلر حریف پای بازیکن ما را خیلی واضح لگد زد، اما داور پنالتی نگرفت.

او در انتها بیان کرد: چرا ما همیشه باید تاوان اشتباهات را بدهیم؟ من خیلی از این شرایط ناراحت هستم. لیگ برتر جای کسب تجربه و آزمون و خطا نیست. چرا آن ها را برای تیم های بالای جدول نمی گذارید؟ مطمئن باشید که در بازی بعد هم همین اتفاق می افتد.


بيشتر بخوانيد: مهاجری: از عملکرد بازیکنان جدید نساجی راضی هستم


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1227009{/gallery}

افزودن نظر