توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1226420

سرآسیایی: می‌خواهیم در زمین مسابقه حرف بزنیم

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: درباره شرایط روز‌های اخیر دیگر گله نمی‌کنیم و می‌خواهیم حرف خود را در زمین بازی بزنیم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، سرآسیایی: می خواهیم در زمین مسابقه حرف  مان را بزنیم، مجتبی سرآسیایی، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو ایران، در حاشیه آخرین تمرین تیمش پیش از مسابقه با الرفاع بحرین در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: درباره اتفاقات و شرایط بدی که قبل از برگزاری این بازی رخ داده است، دیگر صحبتی نمی کنیم. روی بازی تمرکز می کنیم و همه حرف های خود را در زمین بازی خواهیم زد و با اتفاقات و شرایط خوب به ایران باز می گردیم.


بیشتر بخوانید: زمان بازی شهرخودرو و الرفاع


سرآسیایی در مورد مصدومان تیمش برای بازی مقابل الرفاع تصریح کرد: محمد آقاجان پور تنها بازیکن مصدوم تیم است که در این مرحله از بازی ها پیش ما نیست و دیگر بازیکنان جای او را پر خواهند کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو درمورد ارزیابی اش از تیم بحرینی تصریح کرد: حریف را آنالیز کردیم. تیم خوبی به خصوص در بخش میانی و هجومی است. ما نیز می خواهیم حرف خود را در زمین مسابقه بزنیم.


بیشتر بخوانید: غایبان شهرخودرو مقابل الرفاع در لیگ قهرمانان آسیا


دیدار تیم های شهرخودرو ایران و الرفاع بحرین شنبه ساعت ۱۷:۵۰ به وقت تهران در شهر شارجه امارات برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1226420{/gallery}

افزودن نظر