توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1226329

رنگرز: به لحاظ امنیت در بهترین شرایط برای برگزاری مسابقات بین المللی هستیم

مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: از تلاش مسئولان استان فارس برای برگزاری رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی قدرانی می‌کنیم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حسن رنگرز مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی و سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: جا دارد به سهم خودم و به نیابت از فدراسیون کشتی از تلاش های مؤثر عزیزان در هیأت کشتی، اداره کل ورزش و جوانان و استانداری فارس برای برگزاری چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در شهر شیراز، تقدیر و تشکر کنم.

او ادامه داد: مسئولان برگزاری انصافا زیرساخت های بسیار خوبی را برای این رقابت ها تجهیز و آماده کردند و شاهد رقابت خوبی بودیم.

رنگرز در مورد سطح مسابقات تصریح کرد: نزدیک به ۱۰۰ کشتی گیر داخلی که همه از مدعیان اوزان دهگانه بودند و جزو سرمایه های فنی کشتی ما هستند و در رقابت های مختلف از جمله قهرمانی کشور و انتخابی جام تختی انتخاب شده بودند در این رقابت ها مجوز حضور داشتند. همچنین کشتی گیرانی از ۵ کشور خارجی روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، ارمنستان و تاجیکستان در این مسابقات شرکت کردند.

او افزود: رقابت ها به لحاظ کیفی به طور مشخص در مبارزاتی که مدعیان داخلی بودند به جرأت جزو بهترین مسابقات چند سال اخیر بود، اما می پذیریم که نقد هایی هم به سبب حضور حریفان خارجی بود.

رنگرز خاطرنشان کرد: برگزاری رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی و حضور همین تعداد تیم های خارجی یک پیام روشن برای دنیا داشت که ایران به لحاظ امنیت برای برگزاری هر رویداد بین المللی در بهترین شرایط خودش به سر می برد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1226329{/gallery}

افزودن نظر