توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1226301

نوروزی: برای میزبانی مسابقات جام تختی هر چه در توان داشتیم به کار بردیم

قهرمان المپیک و جهان گفت: سعی کردیم تا میزبان خوبی برای رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی باشیم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، امید نوروزی قهرمان المپیک و جهان درباره برگزاری چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر اظهار داشت: خوشحال هستیم که توانستیم میزبان خوبی برای مسابقات جام جهان پهلوان تختی در شیراز باشیم.

او ادامه داد: تا آنجا که در توان ما بود با کمک استاندار، مدیرکل و رئیس هیأت کشتی به دنبال این بودیم که این رقابت ها را به بهترین نحو برگزار کنیم و خدارا شکر همه چیز خوب و شرایط اسکان، تغذیه و ترانسفر و برگزاری مسابقات در حد عالی است.

نوروزی تصریح کرد: در حال حاضر هم رقابت ها بدون هیچ حاشیه در حال انجام و رو به پایان است.

قهرمان المپیک لندن در مورد اینکه چگونه می شود مسابقات بین المللی را در سطح مطلوبی برگزار کرد، گفت: خانواده کشتی تمام تلاش خود را می کند تا مسابقات را به نحو احسن برگزار کند، اما در بعضی از زمان ها و مکان ها شرایط ایده آل را در اختیار نداریم.

او در مورد بهبود شرایط برگزاری رقابت ها تصریح کرد: برگزاری مسابقات یک کار گروهی است و باید سعی کنیم که با تقسیم کار و مشارکت بیشتر افراد طوری برنامه ریزی کنیم که هرکسی به نحو احسن شرح وظایف خود را انجام دهد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1226301{/gallery}

افزودن نظر