بروزرسانی/ علی‌نژاد: ورزش ایران هفته طوفانی را سپری کرد

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت:نامه ای از AFC آمد که کمیته مسابقات مصوب کرده که مسابقات نمایندگان ایران در دوره گروهی نباید در ایران برگزار شود و برای این موارد موضوعات امنیتی را بهانه کردند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، مهدی علی‌نژاد در مورد شرایط نماینده‌های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا و سفر به مالزی اظهار داشت: از روز جمعه تا شب گذشته ورزش ایران هفته طوفانی را سپری کرد. نامه ای از AFC آمد که کمیته مسابقات مصوب کرده که مسابقات نمایندگان ایران در دوره گروهی نباید در ایران برگزار شود و برای این موارد موضوعات امنیتی را بهانه کردند. با کمک همه ارگان‌ها و دستگاه‌های مربوطه ورود کرده و اعلام کردیم که خارج از ایران بازی نمی‌کنیم. در این راستا لابی‌ها را هم آغاز کردیم. 

وی ادامه داد: پس از کش و قوس‌های فراوان روز دوشنبه نامه دیگری برای ما آمد و اعلام کردند که کیته اجرایی هم حکم کمیته مسابقات را تایید کرده است. مصوبه هیأت رئیسه هم این بود که بازی‌های نماینده‌های ایران باید خارج از خانه باشد. دو پیشنهاد هم دادند که بازی‌های پلی‌آف خارج از خانه برگزار شود و بازی‌های اول تا سوم گروهی خارج از خانه باشد و سایر بازی‌ها را ما میزبانی کنیم به شرطی که در ماه مارچ شرایط را بررسی کنند.

ادامه دارد...

افزودن نظر