توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1220302

خلیل‌زاده: جریمه ۲۰ هزاردلاری را می‌پردازیم و تن به بازی در زمین ثالث نمی‌دهیم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: اگر هر ۴ باشگاه با هم اعلام کنند که حاضر به بازی در لیگ قهرمانان نیستند، فقط دچار جریمه ۲۰ هزار دلاری خواهیم  شد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، خلیل زاده: جریمه ۲۰ هزاردلاری را می پردازیم و تن به بازی در زمین ثالث نمی دهیم، اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه استقلال درخصوص موضوع سلب امتیاز میزبانی از تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: وقتی درباره این موضوع نسبت به عربستان کوتاه آمدیم، این داستان برای دیگر کشور ها باب شده است. آن طور که من متوجه شدم، یکی از بند های این نامه اشاره به ناامن بودن ایران دارد. این حرف ها را در رسانه های عرب زبان در این روز ها دیدم.

خلیل زاده ادامه داد: عراق یکی از اعضای کمیته برگزاری مسابقات است و گویا مشکل میزبانی این کشور در بازی های آسیایی برطرف شده است، اما همه می دانند که یک ربع یک بار اتفاقی در این کشور رخ می دهد. بنگلادش، نپال و دیگر کشور های عضو کمیته مسابقات که برای ایران تصمیم گیری می کنند، در کشور خودشان از اتاق شان نمی توانند بیرون بیایند. حالا ما کشور نا امن هستیم؟ تمام کشور های عربی را کنار هم بگذاریم، به اندازه هواداران استقلال جمعیت ندارند.


بیشتر بخوانید: حمیداوی: عزت و شرف ایران، از چند باشگاه فوتبال اهمیت بیشتری دارد


او افزود: عزت ما بیشتر از آن است که بگوییم می رویم و در یک کشور دیکر بازی می کنیم. اگر این کار را بکنیم عزت و شرف ایران را زیر پا گذاشتیم و جواب خون شهدا، ایثارگران و همه کشور هایی که به خاطر ایران در امنیت کامل به سر می برند را چه می خواهیم بدهیم؟

سرپرست باشگاه استقلال درمورد جریمه احتمالی باشگاه های ایرانی در صورت شرکت نکردن در بازی های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: اگر هر ۴ باشگاه با هم اعلام کنند که حاضر به بازی در این بازی ها نیستند، دچار جریمه ۲۰ هزار دلاری خواهیم شد و انتظار دارم که مهدی تاج تلاش خودش را برای این موضوع انجام بدهد. اما هر اتفاقی که بخواهد رخ دهد، تن به بازی خفت بار در خارج از ایران نمی رویم. حتی اگر تحت شدیدترین فشار ها قرار بگیریم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1220302{/gallery}

افزودن نظر