توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1220246

انصاری فرد: اجازه نمی‌دهیم به میزبانی ایران خدشه‌ای وارد شود/ ما باید در AFC قاطعانه برابر این تصمیم‌ها بایستیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نسبت به تصمیم کنفدراسیون آسیا درباره میزبانی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، انصاری فرد: اجازه نمی دهیم به میزبانی ایران خدشه ای وارد شود/ ما باید در AFC قاطعانه برابر این تصمیم ها بایستیم، محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفتگو با رادیو درباره تصمیم AFC مبنی بر گرفتن حق میزبانی از تیم های ایرانی در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: این خبر ساعت ۱۵ امروز ما رسید و ما هم بلافاصله اطلاعیه ای صادر کردیم. با توجه به اینکه ایران امن ترین کشور در خاورمیانه و غرب آسیا است، اجازه نمی دهیم که به میزبانی ایران خدشه ای وارد شود.

او افزود: ایران با امنیت کامل از تمام تیم های لیگ قهرمانان آسیا میزبانی کرده و برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا که با همکاری همه مسئولان انجام شد، گواه همین موضوع است. همان روز هم AFC تقدیر کرد و به هیچ وجه با این موضوع کنار نمی آییم و اجازه نمی دهیم به میزبانی تیم های ایرانی خدشه ای وارد شود. درباره باشگاه پرسپولیس هم باید بگوییم که یک بار برابر عربستانی ها کوتاه آمدیم و اگر الان هم کوتاه بیاییم بحث های دیگری را مطرح می کنند و این ها بیشتر سیاسی است و متاسفانه AFC وارد مباحث سیاسی شد.

انصاری فرد ادامه داد: باید در این مورد بررسی بیشتری صورت بگیرد، اما موضع ما این است که ایران کشور امنی است و ما اجازه نمی دهیم که بحث های سیاسی وارد شود و به هیچ وجه زیر بار این قضیه نمی رویم. ما باید در AFC قاطعانه برابر این تصمیم ها بایستیم تا توجیه شوند که تیم های استقلال و پرسپولیس در آسیا از لحاظ هواداری با هیچ تیم دیگری قابل مقایسه نیستند. اگر من بودم پبشنهاد می دادم با حضور نمایندگان باشگاه های ایرانی این جلسات برگزار و تصمیم گیری شود. بحث بانوان هم قابل تعامل است و می شود درباره آن در AFC بحث کرد، ولی اینکه بخواهند یک طرفه جلو بروند و هیچ مدافعی نباشد، بحث برانگیز است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: AFC اگر احساس کند پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودرو در مسابقات شرکت نمی کنند، ضربه جبران ناپذیری خواهد خورد. اگر این اتفاق بیفتد و ما کناره گیری کنیم، AFC حتما جلساتی را خواهد گذاشت که از آن جلوگیری کند. پرسپولیس که پر طرفدارترین تیم آسیا است، یک وزنه محسوب می شود و اگر ما کناره گیری کنیم AFC شرایط خوبی را نخواهد داشت.

وی در مورد اینکه دیدار با عربستانی ها در زمین ثالث برگزار می شود، گفت: ما یک بار درباره بحث عربستانی ها کوتاه آمدیم و امروز این موضوع را مطرح کردند و فردا هم پای شان را جلوتر می آورند و ما باید جلوی این مسائل بایستیم. عربستانی ها با خرج کردن دلار های خیلی زیاد در AFC نفوذ می کنند. من شنیدم هندی ها هم با عربستانی ها همراه شدند، چون مسائل مالی را به هندی ها تزریق کردند، اما باید جلوی این بایستیم.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان گفت: سلطانی فر چند روز پیش اعلام کرده بود که ما تضمین امنیت کامل را در کشورمان می دهیم و خواستار این هستیم که بازی ها با میزبانی خودمان انجام شود. اما بحثی که AFC دارد این است که با خود فدراسیون فوتبال طرف است. اعتقاد من این است فدراسیون فوتبال باید قبل از این داستان ها رایزنی می کرد. چون طرف حساب AFC فدراسیون فوتبال است و اعتقاد دارد فدراسیون فوتبال باید از دولت جدا باشد. بعد از فدراسیون فوتبال هم باشگاه های باید مواضع قاطعانه داشته باشند و اجازه ندهند که بحث های سیاسی و شیطنت ها باعث شود ما از میزبانی محروم شویم. آن هم با هوادارانی که تاریخ نشان داده طرفداران ما بیشترین تعداد را در لیگ قهرمانان آسیا داشته اند، بنابراین ما باید قاطعانه و همدل برابر این تصمیم ظالمانه بایستیم.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1220246{/gallery}

افزودن نظر