توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1220084

انصاری فرد: ایران امن‌ترین کشور در خاورمیانه است/ اگر برای میزبانی کوتاه بیاییم، اشتباه بزرگی کرده ایم

مدیرعامل پرسپولیس گفت: ایران امن‌ترین کشور در خاورمیانه و غرب آسیا است و اجازه نمی‌دهیم به میزبانی تیم‌های ایرانی در آسیا خدشه وارد شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، انصاری فرد: ایران امن ترین کشور در خاورمیانه است/ اگر برای میزبانی کوتاه بیاییم، اشتباه بزرگی کرده ایم به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصای فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: ایران تاکنون با امنیت کامل از تیم های دیگر در لیگ قهرمانان آسیا میزبانی کرده و برگزاری باشکوه فینال لیگ قهرمانان آسیا که با همکاری همه مسئولان انجام شد و تحسین ای اف سی در مراسم اخیر قرعه کشی لیگ قهرمانان را به همراه داشت شاهدی بر این مدعاست. به هیچ وجه نه کوتاه خواهیم آمد و نه اجازه می دهیم که به میزبانی تیم های ایرانی خدشه وارد کنند.

او ادامه داد: نمی دانم که این جوسازی برخی در کویت تا چه حد صحت دارد، ولی اگر صحت داشته باشد و ما کوتاه بیاییم و آن ها بگویند در ایران بازی نمی کنیم اشتباه بزرگی است. یک روز مقابل عربستانی ها کوتاه آمدیم و الان هم اگر در قبال بازی استقلال کوتاه بیاییم، فردا این موضوع گریبان پرسپولیس و تیم های دیگر را هم می گیرد. باید جلوی این موضوع بایستیم و اجازه ندهیم که کشور های دیگر از طریق فوتبال و به بهانه های واهی امنیت کشور را زیر سوال ببرند.

انصاری فرد تاکید کرد: در خاورمیانه و غرب آسیا هیچ جا امن تر از ایران نیست. وزیر ورزش هم تضامین لازم را به AFC اعلام کرده و ما هم در باشگاه پرسپولیس پیش بینی های لازم را انجام داده ایم. خیلی قوی باید جلوی این مسائل ایستاد.

او گفت: پرسپولیس در همان سالی که به فینال آسیا رفت متاسفانه بازی های زیادی را در کشور ثالث انجام داد. بازیکنان تیم خسته شدند و چند بازی در مراحل حذفی در کشور های دیگر انجام شد و تیم از حمایت هواداران خود محروم شد. پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیاست و امنیت کامل در ایران برقرار است و باید جلوی شیطنت ها ایستادگی کرد و هشیار بود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: این حق تیم های ایرانی است که از حضور تماشاگرانشان بهره ببرند. این راهی است برای تضعیف فوتبال ایران و جریانات سیاسی در آن دخیل است اما فکر می کنم بهتر است AFC به سابقه خوب ایران در برگزاری بازی های بین المللی نگاه کند و در برابر هرگونه جوسازی و ادعا ها و درخواست های غیرواقعی بایستد.

انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1220084{/gallery}

افزودن نظر