توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1219820

فوتسال ایران همچنان در رده ششم جهان و اول آسیا

تیم ملی فوتسال ایران در تازه‌ترین رنکینگ جهانی همچنان در رده ششم دنیا و اول آسیا قرار گرفته است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، سایت futsal ranking، تازه ترین رده بندی تیم های ملی فوتسال جهان را امروز (۲۷ دی) منتشر کرد که بر این اساس تیم ملی فوتسال ایران با ۱۶۰۳ امتیاز همچنان در رتبه ششم جهان و بالاتر از قزاقستان و ایتالیا قرار دارد.

فوتسال ایران همچنان در رده ششم جهان و نخست آسیا

از طرف دیگر تیم ملی فوتسال کشورمان جایگاه نخست خود در قاره کهن را حفظ کرده است. طبق این رده بندی جایگاه ۵۰ تیم برتر جهان تغیری نداشته است. تیم ملی برزیل با ۱۸۳۹، اسپانیا با ۱۷۸۷ امتیاز، روسیه ۱۶۵۴ امتیاز، پرتغال ۱۶۴۵ و آرژانتین با ۱۶۴۴ امتیاز رتبه های اول تا پنجم را در اختیار دارند.

پس از تیم ملی فوتسال کشورمان که در رده ششم قرار دارد، تیم های قزاقستان با ۱۵۶۵ امتیاز در رتبه هفتم، ایتالیا با کسب ۱۵۱۱ امتیاز در رتبه هشتم، اوکراین با کسب ۱۴۵۹ امتیاز در رتبه نهم و کلمبیا با کسب ۱۴۵۴ در رتبه دهم قرار گرفته اند. در بین تیم های آسیایی نیز پس از ایران تیم های ژاپن و تایلند در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.


بيشتر بخوانيد: تیم ملی فوتسال ایران همچنان بر بام آسیا


انتهای پیام/

تماشاخانه تصویر

{gallery}1219820{/gallery}

افزودن نظر