مطمئنم با برانکو توافق می‌کنیم/ فعلا لیست خروجی نداریم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تلاش برای بازگرداندن سرمربی استقلال از سوی وزارت ورزش کار درستی است، گفت: فعلا لیست خروجی نداریم.

محمدحسن انصاریفرد بعد از برد ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه شهدای شهر قدس گفت: خدا را شکر بازیکنان ما مدارا کردند و معرفت به خرج دادند. ما یک تیم کامل هستیم؛ از مدیریت تا کادر فنی و بازیکنان و هواداران. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

وی در خصوص اینکه آیا وزارت ورزش محدودیت مالی برای پرسپولیس تعیین کرده است؟ تاکید کرد: صحت ندارد که وزارت ورزش برای ما سقف قرارداد تعیین کرده است. این شایعه است. داریم روی جذب بازیکن خارجی کار می کنیم.

مدیرعامل پرسپولیس درباره انتقاد شدید هواداران از مهدی محمدنبی بعد از صحبت هایش در یک برنامه تلویزیونی، یادآور شد: من آن برنامه را ندیدم. نمی دانم راجع به چه چیزی صحبت کردند.

انصاریفرد در واکنش به کمک وزارت ورزش به استقلال برای بازگرداندن آندره استراماچونی گفت: وزارت ورزش متولی استقلال و پرسپولیس است. وزارت از نظر مالی نمی تواند به ما کمک کند ولی از نظر معنوی به ما کمک می کند. تلاش برای بازگرداندن استراماچونی هم وظیفه وزارت ورزش است و این کار درست است ولی پرداخت پول از سوی وزارت صحت ندارد.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص جذب بازیکن جدید و مذاکره با جوناتوس مهاجم برزیلی تاکید کرد: بعدا در این خصوص صحبت می کنم.

انصاریفرد درباره شکایت برانکو هم گفت: با برانکو در حال مذاکره جدی هستیم. مطمئنم به توافق می رسیم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر بدهی باشگاه به بشار رسن هافبک عراقی تاکید کرد: بشار رسن از ما خیلی طلب دارد. او خیلی معرفت به خرج داده است. وظیفه داریم در اولین فرصت پولش را بدهیم.

انصاریفرد در پایان ضمن تکذیب اختلافش با گابریل کالدرون گفت: فعلا برای نیم فصل لیست خروجی نداده و نیم فصل تصمیم می گیریم.

افزودن نظر