توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1185331

تصویب لباس جدید تکواندو برای توکیو ۲۰۲۰

شورای جهانی تکواندو لباس جدید این رشته را برای رقابت‌های المپیک سال آینده در توکیو تصویب کرده است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته پیش از برگزاری مراسم سالانه جوایز جهانی تکواندو در مسکو، در جلسه شورا لباس جدید این رشته برای رقابت های المپیک توکیو ارزیابی و از اعضای کمیته ورزشکاران دعوت شد تا دیدگاه خود را ارائه دهند.
پس از دریافت بازخورد همه ذینفعان تکواندو، از جمله ورزشکاران، فدراسیون ها، مربیان و رسانه ها، شورا تغییر لباس را لازم و ضروری دانست.

به گفته آن ها، تکواندو از یک هنر رزمی سنتی به یک ورزش محبوب المپیک تبدیل شده است، و تصمیم گرفته شد که لباس این رشته هم باید با توسعه ورزش تکامل یابد.

این شورا لباس (پیراهن) مسابقات را که برای اولین بار در جریان مسابقات آزمایشی توکیو ۲۰۲۰ در ماه سپتامبر به نمایش گذاشته شد، تصویب کرد.

رنگ محافظ سر به رنگ آبی و قرمز سنتی بر می گردد تا با رنگ محافظ و سیستم امتیاز دهی برای بازی های المپیک سال آینده در توکیو مطابقت داشته باشد.
جنس شلوار مسابقه همانند جنس پیراهن خواهد بود.
با توجه به این که محافظ داخل لباس ساخته شده است، کار تنفس، عملکرد و کارفنی بسیار موثرتر خواهد بود.شلوار ها شکل سنتی خود را حفظ می کنند، اما باریک تر خواهند بود.

مطالعه دیگری توسط کمیته موقت و ویژه در کنار کمیته ورزشکاران انجام خواهد شد تا رنگ شلوار رقابت را مشخص کند.


بیشتربخوانید: همکاری با سازمان ملل به نفع آوارگان/ تاکید بر اجرای اصلاحات المپیک


انتهای پیام/

تغییر لباس تکواندو برای المپیک تایید شد

تماشاخانه تصویر

{gallery}1185331{/gallery}

افزودن نظر