قلعه‌نویی: من نه، گل‌محمدی حتما گزینه تیم‌ملی است

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان مدعی شد، یکی از مالکان باشگاه نساجی از بیانیه این باشگاه علیه مدیرعامل باشگاه سپاهان بی‌اطلاع بوده است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال شهر خودرو اظهار داشت: باشگاه شهر خودرو در چند روز اخیر تمام امکانات تمرینی را در اختیار ما گذاشت و از مجموعه آنها تشکر می کنم. دوستان در باشگاه نساجی بیانیه ای درباره تابش (مدیرعامل سپاهان) دادند که با آقای صنیعی فر (یکی از مالکان باشگاه نساجی) صحبت کردم که گفت اطلاعی ندارم.

وی ادامه داد: تابش حرف بدی نزده است. بلکه از شهرستانی ها دفاع کرده و درباره مازندرانِ بزرگ حرف زده که امکانات کمی دارد. احترام در ورزش خیلی مهم است. در نشست خبری قبلی فراموش کردم از علی امیری، مدیرعامل وقت نساجی درباره صعود این تیم به لیگ برتر اسم بیاورم که از او عذر می خواهم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با ابراز امیدواری به اینکه با توجه به شرایط جدول، بازی تیمش مقابل شهر خودرو خوب و تماشایی از آب دربیاید، تصریح کرد: خوشحالم با تیمی بازی داریم که تفکر و نگرش آن مانند سپاهان، ارائه یک بازی زیباست. از این بابت خوشحال ترم در زمینی هستیم که اجازه می دهد دو تیم خوب بازی کنند. همیشه بازی سپاهان و شهر خودرو از جمله در فصل گذشته و با وجود همه ی کم لطفی ها، زیبا بوده و دو تیم در جدول شرایط خوبی داشته اند. امسال هم این اتفاق افتاده و سپاهان و شهر خودرو شرایط خوبی در جدول دارند. هر چند این برای برخی خوشایند نیست!

قلعه نویی با بیان اینکه دو باشگاه سپاهان و شهر خودرو رابطه خوبی دارند، خاطرنشان کرد: فارغ از هر نتیجه، دعا می کنم بازی خیلی خوب باشد که بینندگان از آن لذت ببرند. شهر خودرو به خصوص در خط میانی به دنبال مالکیت توپ است و اگر بتوانیم ارتباط هافبک ها با مهاجمان حریف را قطع کنیم، به یک هدف مهم مان رسیدیم. سپاهان هم تیم خیلی خوبی است و در بازی قبل خیلی بدشانسی آوردیم. اگر شرایط به خوبی پیش می رفت، می توانستیم گل های دوم یا سوم را بزنیم و باورمان نمی شود که آن توپ ها گل نشد.

وی با اشاره به فرصت نساجی برای گلزنی گفت: شانس آوردیم که موقعیت نساجی در دقایق پایانی وارد دروازه ما نشد؛ وگرنه می باختیم. امیدوارم بازی خیلی خوبی انجام دهیم و شرایط خود را در جدول بهبود ببخشیم. از شرایط سپاهان خیلی خیلی راضی هستیم. تیم در یک سال و نیم اخیر، خیلی خوب کار کرده است. ممکن است در خیلی از دیدارها عدالت فوتبال اجرا نشده باشد، با این حال اعتمادبه نفس سپاهان بازگشته و از تیم خیلی راضی هستم.

تمام بازیکنان شهر خودرو خوب هستند، اما اکبر صادقی نقشی محوری ایفا می کند و خیلی تأثیرگذار است. ، قلعه نویی در ادامه با بیان این جمله به تمجید از حرف فردای تیمش پرداخت.

سرمربی سپاهان درباره مصدومان تیمش بیان کرد: تعداد مصدومان ما این قدر زیاد است که بهتر است توضیح ندهم. مصدومیت در فوتبال پیش می آید، اما رباط صلیبی عزت الله پورقاز در زمین نساجی پاره شد. البته بازیکن نساجی از ناحیه همسترینگ مشکل داشت و ما این مشکل را در اصفهان هم داریم. چمن نقش جهان خوب است، اما زیرسازی خوبی ندارد. ما مصدومان زیادی داریم و تابش هم به همین خاطر گلایه کرد. دوستان یا مصاحبه او را نخواندند، یا خواستند فقط یک بیانیه بدهند.

قلعه نویی با بیان اینکه سعید آقایی، مرتضی منصوری و کومان می توانند در دیدار برابر شهر خودرو به میدان بروند، خاطرنشان کرد: تنها دغدغه ما پورقاز است. او از لحاظ فنی و اخلاقی، بسیار ارزشمند است و برایش متأسفم. نقی زاده هم رباط صلیبی پاره کرده است و بحیرایی به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند بازی کند. بیشتر مصدومان ما به خاطر وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان آسیب دیده اند.

وی در مورد زمینی که شاگردانش در مشهد در آن تمرین کردند، اظهار داشت: ما در زمین منزل آباد تمرین کردیم و من از مدیران شهر خودرو خیلی تشکر می کنم.

سرمربی سپاهان در واکنش به صحبت خبرنگاری که نظرش را به عنوان یک پیشکسوت برای سرمربیگری تیم ملی پرسید، گفت: من نه پیشکسوت هستم و نه کارشناس که درباره تیم ملی نظر بدهم. امیدوارم انتخاب خوبی صورت گیرد و سرمربی جدید بتواند به تیم ملی کمک کند. دعا کنیم تیم ملی به جام جهانی و تیم امید به المپیک صعود کند.

تساوی عراق مقابل بحرین، هدیه ای بود که خدا به ما داد و باید از آن استفاده کنیم. ، قلعه نویی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: تیم ملی ما شایستگی دارد که هم مستقیم به جام جهانی صعود کند و هم در این مسابقات، حرف هایی برای گفتن داشته باشد. تیم ما با این شرایط سنی، پخته تر هم می شود.

وی درباره اینکه او و گل محمدی گزینه های سرمربیگری تیم ملی هستند، بیان کرد: من جزو گزینه ها نیستم، اما حتماً گل محمدی گزینه است. برای هرکسی که سرمربی تیم ملی شود، دعا و آرزوی موفقیت می کنیم. اگر گل محمدی یا مربی دیگری سرمربی تیم ملی شود، حتماً لیاقتش را دارد. من که این لیاقت را ندارم و می دانم دوستان ضدیت شدیدی با من دارند. با توجه به مصاحبه حدوداً یک سال و نیم پیش، می دانم دوستان و آن بالایی میانه خوبی با ما ندارند.

افزودن نظر