کارخانه: خودم را مقصر می‌دانم/ قهرمانی ارومیه در لیگ والیبال آرزوی قلبی من است

سرمربی مستعفی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: اتفاقات زیادی دست به دست هم داد تا تیم نتایج خوبی نگیرد و من خودم را مقصر می‌دانم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، مصطفی کارخانه که دلیل قطع همکاری خود با تیم والیبال شهرداری ارومیه را ارج نهادن به خواسته هواداران این شهر عنوان می‌کند، اظهار داشت: اولین حضور من در تمرینات تیم با یک ماه تاخیر صورت گرفت، اما با صلاحدید پزشک معالج باید استراحت می‌کردم تا ریکاوری کامل شوم و شاید اگر دیرتر به تیم ملحق می شدم اکنون با سلامتی کامل در خدمت تیم بودم.

وی ادامه داد: عدم استراحتم موجب شد تا نتوانم با تمام وجود در اختیار تیم باشم. اکنون که به بهبودی مد نظر نرسیده‌ام، احساس کردم نبودنم شرایط موفقیت تیم را با ستاره‌هایش هموار خواهد کرد و به احترام هواداران و مردم دوست داشتنی ارومیه در معیت تیم نخواهم بود تا لطمه‌ای به تیم وارد نشود و آرزوی موفقیت برای تیم والیبال ارومیه را در ادامه راه دارم.

کارخانه از برگزاری جلسه‌ای پربار که با شهردار و مدیر عامل باشگاه داشت خبر داد و تصریح کرد: جلسه‌ای که برگزار شد بسیار ثمربخش بود و پس از آسیب‌شناسی برای نیم فصل دوم تمهیداتی چاره کرده‌اند تا تیم به شرایط مطلوب خود برسد. از شهردار ارومیه و مدیرعامل باشگاه کسب اجازه کردم برای مدتی تا بهبودی کامل استراحت کنم و با اینکه شهردار و مدیرعامل با این موضوع مخالفت می‌کردند خواهان این شدم که عذر مرا بپذیرند، چون موفقیت تیم ارومیه آرزوی من است و کسالتم مانع از این موضوع می‌شد.

وی افزود: من در طول این مدتی که در خدمت تیم ارومیه بودم چیزهای بسیار خوبی از شهردار و مدیر عامل باشگاه یاد گرفتم و شرمنده از این هستم که نتوانستم مطابق با آرزویی که داشتم تمام‌وکمال در خدمت مردم شریف ارومیه باشم. برای شهری که پیشینه‌ای بسیار قوی در والیبال این کشور دارد آرزوی بهترین موفقیت‌ها را دارم.

سرمربی مستعفی تیم والیبال شهرداری ارومیه با بیان اینکه در ابتدای فصل سید محمد موسوی، ستاره بی‌چون و چرای والیبال ایران از تیم جدا شد و به لهستان رفت، اظهار داشت: پوریا فیاضی شرایط مشابه موسوی را داشت. جواد کریمی دیگر بازیکنی بود که پس از عقد قرارداد به تیم پیکان ملحق شد و مصدومیت فرهاد قائمی، همه دست به دست هم دادند تا تیم به نتایج دلخواه  خود نرسد. اگر چه در این خصوص مدیرعامل باشگاه نهایت همکاری و تلاش خود را به کار بست، اما من خود را مقصر تمام این اوضاع می‌دانم.

کارخانه خاطرنشان کرد: شهرداری ارومیه تیم خوب و یکدلی است که نیاز اساسی به حمایت شما هواداران دارد تا فعل خواستن را به زیبایی صرف کند. نیم فصل دوم با جذب بازیکنانی نقاط ضعف تیم پوشش داده خواهد شد و من نیز چون هواداران برای موفقیت ارومیه در لیگ جاری دعاگو خواهم بود. امیدوارم هواداران نیز برای سلامتی من دعاگو باشند. من مهر و محبت را از هواداران و مردم خونگرم ارومیه یاد گرفتم و همین موضوع عاملی شد تا خودم را عضو کوچکی از خانواده دوست داشتنی والیبال ارومیه بدانم. امیدوارم با درک شرایط جسمانی‌ام، دلیل خداحافظی‌ام را به فال بد نگیرید.

انتهای پیام/س

افزودن نظر