دنی بلیند: مانه کریستیانو رونالدوی جدید است

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال هلند به ستایش از سادیو مانه پرداخت و او را کریستیانو رونالدو جدید دانست.

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، سادیو مانه در فصل جاری با پیراهن لیورپول عملکرد درخشانی از خود نشان داده است. این مهاجم سنگالی در لیگ جزیره ۹ گل به ثمر رسانده و بهترین گلزن قرمز پوشان آنفیلد بوده و سهم به سزایی در یکه‌تازی آنها در صدر جدول رده‌بندی داشته است.

دنی بلیند ستاره سابق فوتبال هلند و آژاکس به ستایش از مانه پرداخت و او را با کریستیانو رونالدو مقایسه کرد.

او گفت: مانه کریستیانو رونالدوی جدید فوتبال است البته او قبل از هر چیز باید بتواند قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد. او یک مهاجم تمام عیار است که همه ویژگی‌های یک فوتبالیست خوب را دارد.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال هلند ادامه داد: مانه توانایی گل زدن با هر دو پا را دارد و ضربات سر را هم خیلی خوب می‌زند. او همکاری خوبی با دیگر بازیکنان تیمش دارد و اصلا بازیکن خودخواهی نیست. او از بازیکنان مدرن حال حاضر فوتبال جهان است که می‌تواند بسیار بهتر از این هم ظاهر شود. سادیو مانه از نظر ذهنی و جسمی در وضعیت خوبی است و یک بازیکن کامل است.

لیورپول با ۴۶ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و با نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود ۱۱ امتیاز اختلاف دارد و این نشان می‌دهد که قرمز پوشان آنفیلد از هر زمان دیگری به کسب عنوان قهرمانی در لیگ جزیره نزدیک هستند.

انتهای پیام

افزودن نظر