رضایی: جایگزین کارخانه را هنوز انتخاب نکرده‌ایم/ کمیته فنی باید تشکیل جلسه بدهد

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: هنوز تصمیمی برای انتخاب جایگزین سرمربی تیم والیبال باشگاه‌ شهرداری ارومیه نگرفته‌ایم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، پیمان رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد جدایی مصطفی کارخانه از تیم والیبال شهرداری ارومیه اظهار داشت: طرفین توافق کردند و کارخانه از تیم والیبال شهرداری ارومیه جدا شد. شخصیت کارخانه برای والیبال ارومیه قابل احترام است. به هر حال او از سرمایه‌های والیبال ایران به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: سلامتی کارخانه برای همه مهمتر از هر موضوع دیگری است. امیدوارم با بهبودی کامل بازهم شاهد حضور مصطفی کارخانه در کنار والیبال ایران باشیم. به صلاحدید پزشک معالجِ وی مقرر شد تا این تصمیم گرفته شود. به هر حال حضور در کنار تیم فشارها و استرس‌هایی دارد که ممکن است خسارات جبران نا‌پذیری برای وی به همراه داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه عنوان کرد: بدون شک از تجربیات و مشاوره‌های کارخانه در باشگاه شهرداری ارومیه استفاده خواهد شد. برای انتخاب سرمربی جدید هم هنوز تصمیمی گرفته نشده است. در انتظار تشکیل جلسه کمیته فنی هستیم تا این موضوع را با دقت پیگیری کنیم. 

انتهای پیام/س

افزودن نظر