توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1185028

استراماچونی زیر بار حرف زور استقلالی‌ها نرفت

سرمربی آبی پوشان پایتخت زیر بار حرف زور مدیران استقلال نرفت.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، استراماچونی زیر بار حرف زور استقلالی ها نرفت، استرماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در جمع آبی پوشان نظم خاصی را در تیم برقرار کرد تا جایی که تعداد زیادی از بازیکنان تیم بارها به دلیل بی انضباطی با تنبیه این مربی روبرو شدند، اما برنامه ریزی مرد ایتالیایی در تیم به نحوی بوده که او در ترکیب تیمش با وجود بازیکنان تنبیه شده یا محروم و مصدوم با مشکلی مواجه نشده است.

به هر ترتیب استراماچونی این روز ها از لحاظ مالی و دریافت نکردن حقوقش با مدیران باشگاه مشکل دارد، اما معضل دیگری که شنیده می شود این مربی با مسئولان دارد بر سر بازیکنان جوان تیم است که در امید های آبی پوشان بازی می کنند.

گویا مدیران استقلال به دنبال این هستند تا از بازیکنان امید در تمرینات بزرگسالان استفاده شود و در نهایت این بازیکنان با هنرنمایی های خود بتوانند مشتری پیدا کنند و مدیران باشگاه هم به سودی برسند که این موضوع دقیقا با تفکرات استراماچونی همخوانی ندارد و این مربی حاضر نیست تا این روش در تیمش رواج پیدا کند.


بیشتر بخوانید: استقلال مهاجم جدید جذب می کند


انتهای پیام/

آخرین اخبار از استقلال تهران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1185028{/gallery}

افزودن نظر