توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1161334

توضیحات مدیر روابط عمومی پرسپولیس در خصوص مصاحبه انصاری فرد + سند

حسین قدوسی در خصوص مصاحبه محمد حسن انصاری فرد توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کمیته انضباطی به رغم توضیحات ارائه شده از سوی کالدرون و باشگاه حکم به محرومیت او داد آن هم در حالی که کالدرون برخلاف افرادی که اتهام "مهندسی نتایج به نفع پرسپولیس" یا "اتهام حمایت از پرسپولیس" را زدند و برخوردی با آن ها نشد تاکید دارد طبق مستندات موجود اتهامی به داور یا استقلال نزده است.

کالدرون از دو تصمیم داور در بازی با پارس جم ابراز تعجب کرده و در ادامه گفته دوست دارم چه ببازم و چه ببرم در زمین باشد.


بیشتر بخوانید: انصاری فرد: در خصوص محرومیت های پرسپولیس با تاج صحبت می کنم/ از کمیته انضباطی گله مندیم


مدیرعامل پرسپولیس هم دقایقی قبل اعلام کرد کمیته انضباطی در رویه سخت گیرانه خود برای پرسپولیس و مماشات با تخلفات دیگر تیم ها که منجر به در نظر گرفتن ۱۰ جلسه محرومیت برای پرسپولیس و اعضای تیم شده در حالی کالدرون را محروم کرده که باشگاه استقلال به عنوان شاکی هزینه رسیدگی به شکایت را پرداخت نکرده و از نظر شکلی هم پرونده ناقص بوده این در حالی است که کمیته انضباطی اخیرا به یکی از شکایت های باشگاه رسیدگی نکرد و اعلام داشت زمانی به شکایت رسیدگی می شود که هزینه دادرسی واریز شود.

توضیحات مدیر روابط عمومی پرسپولیس در خصوص مصاحبه انصاری فرد + سند

انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه پرسپولیس

تماشاخانه تصویر

{gallery}1161334{/gallery}

افزودن نظر