توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1143871

کیهانی: حضور عرب در فدراسیون دوومیدانی پربرکت است/ مطالبات بازیکنان استقلال پرداخت می‌شود

کیهانی: حضور عرب در فدراسیون دوومیدانی پربرکت است/ مطالبات بازیکنان استقلال پرداخت می‌شود
رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی گفت: به نظرم حضور ایرج عرب در دوومیدانی خوب است و نتیجه خواهد داشت.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

مجید کیهانی رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره انتخاب عرب به عنوان سرپرست جدید فدراسیون دوومیدانی اظهار کرد: عرب یک مدیر ورزشی توانمند است و تجربیات زیاد و ارزشمند در وزارت ورزش و جوانان و باشگاه پرسپولیس دارد. به نظرم حضورش در دوومیدانی پربرکت خواهد بود.

کیهانی بیان کرد: همانطور که قول داده بودم مطالبات دوومیدانی کاران تیم استقلال را با حمایت حامی مالی فدراسیون طی ۲ هفته آینده پرداخت می شود. طبق برنامه با تعدادی از دوومیدانی کاران باشگاه استقلال به طور کامل تسویه حساب و سایر ورزشکاران هم ۸۵ تا ۹۰ درصد از مبلغ قراردادشان پرداخت می شود.

او درباره وضعیت دوومیدانی کاران استقلال که به طور کامل با آنها تسویه حساب نمی شود، گفت: دوومیدانی کارانی که بقیه مبلغ قراردادشان می ماند، باشگاه استقلال با آن ها تسویه حساب می کند در غیر این صورت این موضوع هم بررسی می کنیم.

کیهانی درباره زمان مراسم تودیع و معارفه رئیس فدراسیون دوومیدانی بیان کرد: طبق برنامه قرار است مراسم تودیع و معارفه روز یکشنبه برگزار شود.

او درباره اینکه در انتخابات آینده فدراسیون دوومیدانی شرکت می کند، گفت: هنوز تصمیمی نگرفتم.


بیشتر بخوانید: کیهانی: انتظار کسب مدال از حدادی داشتیم/ در انتخاب سرپرست جدید فدراسیون دو و میدانی نقشی ندارم


انتهای پیام/

اظهارات کیهانی درباره انتخاب سرپرست جدید دوومیدانی

تماشاخانه تصویر

{gallery}1143871{/gallery}

افزودن نظر