کاوه: یدالله محبی به حریف اوکراینی‌اش گفت مدال را نمی‌خواهد!/ قرعه کشتی‌گیران قزاق واقعا عجیب است

کاوه: یدالله محبی به حریف اوکراینی‌اش گفت مدال را نمی‌خواهد!/ قرعه کشتی‌گیران قزاق واقعا عجیب است
مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد گفت: یدالله محبی بعد از کشتی خوبی که مقابل حریف آمریکایی گرفت متاسفانه روبه روی حریف اوکراینی به نوعی شاید مدال را دودستی تقدیم حریفش کرد و گفت آن را نمی‌خواهم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

- اخبار ورزشی -

محسن کاوه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد مبارزه کشتی گیران ایرانی در روز دوم رقابت های جهانی 2019 نورسلطان اظهار داشت: بچه های ما خوب بودند اما یک چیزی که جایش واقعا خالی است، اینکه آنها قدر این موقعیت را خوب نمی دانند. انصافا رضا اطری در گروه سختی قرار داشت، کشتی های خوبی هم گرفت به جز مبارزه سوم پنجمی اش. کشتی گیر روس که فینالش را هم با امتیاز فنی تمام کرد، سخت ترین کشتی اش را با اطری گرفت. او خیلی خوب پیش رفت اما شاید در کشتی رده بندی حریفش را دست کم گرفت. یا یدالله محبی که فرصت را به راحتی از دست داد. او شرایط خوبی داشت، کشتی خوبی هم مقابل حریف آمریکایی گرفت ولی متاسفانه روبه روی حریف اوکراینی به نوعی شاید مدال را دودستی تقدیم حریفش کرد و گفت آن را نمی خواهم. این در شرایطی بود که راحت می توانست حریف اوکراینی را شکست دهد.

کشتی آزاد قهرمانی جهان| نتایج نمایندگان ایران در روز دوم؛ از صعود کریمی به فینال تا حذف محبی

وی با اشاره به عملکرد یونس امامی تاکید کرد: یونس نسبت به گذشته جهش چشمگیری داشت و واقعا در مصاف با حریف قزاقستانی حقش را ضایع کردند. او برنده کشتی بود. کریمی اما فکر می کنم همانی بود که باید می بود. او قبلا سه بار به حریف آمریکایی اش باخته، در این مدت خیلی با او صحبت کرده ایم و آن چیزهایی که لازم بوده به او گفته شده است. دیدارهایی که باخته، کلی تجربه برایش به همراه داشته و البته جیدن کاکس کشتی گیر خیلی خوبی است.

کاوه با اشاره به قرعه عجیب کشتی گیران میزبان خاطرنشان کرد: یک چیز عجیبی که در این چند روز شاهدش بودیم و نه تنها برای ما، بلکه برای همه تیم ها عجیب بود، چیدمان کشتی گیران قزاقستانی و قرعه شان در جدول بود که واقعا جای سوال دارد نکند دستکاری شده باشد. به نظر من اینها نمی تواند کاملا اتفاقی باشد. در خصوص داوری هم همه چندین مورد را دیدند و یکی از آنها هم مبارزه یونس امامی بود که کاملا مشهود به سود کشتی گیر قزاقستانی سوت زده شد.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد با اشاره به اتفاقی که برای حاجی علی یف آذربایجانی رخ داد، گفت: یک نمونه از مظلومیت کشتی ایران را در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان دیدیم که به خاطر دست ندادن کشتی گیرمان با مربی حریف، او را دیسکالیفه کردند و قهرمانی از دست مان پرید ولی اینجا حاجی علی یف همه کار کرد و هیچ اتفاقی هم نیفتاد و او به گروه شانس مجدد رفت.

انتهای پیام/

افزودن نظر