داودی: برای کمک به نفت در آسیا درنگ نکردم/ المپیک برای بسکتبال ما نیاز جدی بود

داودی: برای کمک به نفت در آسیا درنگ نکردم/ المپیک برای بسکتبال ما نیاز جدی بود
گارد رأس تیم بسکتبال نفت آبادان در آسیا گفت: وقتی پیشنهادی برای کمک به نفت در آسیا آمد، لحظه‌ای درنگ نکردم و با کمال میل قبول کردم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، آرن داودی در مورد حضورش به عنوان یار کمکی نفت آبادان در باشگاه‌های آسیا، لیگ برتر بسکتبال و تیم ملی صحبت‌هایی را با خبرگزاری فارس انجام داده که در زیر می‌خوانید.

فارس: چطور شد پیشنهاد نفت را به عنوان یار کمکی پذیرفتی؟

نفت تیم سال گذشته من بود و با این تیم خاطرات زیادی داشتم و توانستیم به قهرمانی لیگ برتر هم برسیم.وقتی سامری سرمربی تیم به من پیشنهاد داد حتی ثانیه‌ای هم درنگ نکردم و گفتم با کمال میل می‌آیم. به هر حال حضور نفت در آسیا بحث ملی است و همه باید برای موفقیت این تیم تلاش کنیم.

فارس: مدتی از مسابقات دور بودی شرایط بدنیت چگونه است؟

آمادگی کامل ندارم چون مدتی از مسابقات دور بودم، در این یک هفته‌ای که تمرین کردیم سعی کردم شرایطم را بهتر کنم البته تمرینات بدنسازی داشتم اما بازی بسکتبال چون همه تیم‌ها در استراحت بودند به همین دلیل فرصت نشد.

فارس:شرایط نفت را برای باشگاه‌های آسیا چطور می‌بینی؟

بازیکنان خوبی کنار هم جمع شدند و امیدوارم بتوانیم مثمرثمر باشیم. حامد حدادی هم به ما اضافه شده که قدرت تیم را افزایش می‌دهد.

فارس: حضور حدادی باعث شده خیلی‌ها نفت را از حالا قهرمان بدانند.

نمی‌شود از حالا خودمان را قهرمان بدانیم همه تیم‌ها برای این رقابت‌ها برنامه‌ریزی کردند و بازیکنان خارجی به خدمت گرفتند همه می‌آیند که برای قهرمانی تلاش کنند.نماینده ایران سال گذشته هم قهرمان باشگاه‌های آسیا شده و باید بتوانیم از عنوان قهرمانی‌ دفاع کنیم.

فارس:چطور شد شیمیدر را برای برای فصل آینده انتخاب کردید؟

من در این سال‌ها که در بسکتبال بودم فقط یکسال آن هم با دانشگاه آزاد در تهران بودم امسال هم قسمت شد که دوباره در پایتخت بازی کنم. خوشبختانه تیم خوبی برای لیگ برتر بسته شده است.

فارس:همه کارشناسان،‌ بازیکنان و مربیان لیگ آینده را جذاب و سخت می‌دانند نظر تو چیست؟

قطعا همین طور است اکثر تیم‌ها بازیکنان خوبی را به خدمت گرفتند و مطمئناً رقابت جذاب خواهد بود. این اتفاق به تیم ملی‌مان هم کمک خواهد کرد تا در المپیک موفق باشد.

فارس:از تیم ملی صحبت کردی... در پنجره‌های انتخابی حضور داشتی و تیم را به جام جهانی رساندید اما در این رقابت‌ها  نبودی.

به هر حال تصمیمم بر این بود که دیگر در تیم ملی حضور نداشته باشم و جایم را به بازیکنان جوان‌تر بدهم. خیلی خوشحالم که تیم ملی به المپیک رفت چون این موضوع برای بسکتبال ما خوب بود و یک نیاز جدی محسوب می‌شد. این اتفاق می‌تواند اسپانسرهای زیادی را به این رشته بیاورد. امیدوارم در المپیک هم نتایج خوبی را کسب کنیم.

به گزارش فارس، مسابقات بسکتبال باشگاه‌های آسیا از دوم مهرماه در شهر بانکوک تایلند برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ا

افزودن نظر