توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1117487
لیگ برتر فوتسال؛

نماینده ساوه در اندیشه قهرمانی نیم فصل/ جدال حساس گیتی پسند و مس سونگون

نماینده ساوه در اندیشه قهرمانی نیم فصل/ جدال حساس گیتی پسند و مس سونگون
هفته سیزدهم و پایانی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتسال از روز چهارشنبه به صورت همزمان آغاز می‌شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، مسابقات لیگ برتر فوتسال در هفته سیزدهم و پایانی نیم فصل اول از روز چهارشنبه به صورت همزمان، از ساعت ۱۸ در شهر های مختلف کشور برگزار می شود. این هفته چند بازی از حساسیت بالایی برخوردار است که در ادامه به آن می پردازیم.

مس سونگون - گیتی پسند اصفهان

ابتدا ۲ تیم مس سونگون و گیتی پسند اصفهان از ساعت ۱۸:۰۰ در یکی از جذاب ترین و حساس ترین بازی های این هفته به مصاف هم می روند. تقابل ۲ تیم مس سونگون و گیتی پسند قهرمان و نایب قهرمان دوره قبل رقابت های لیگ برتر می تواند به حساسیت این بازی بیفزاید و تماشاگران را از دیدن یک بازی خوب و دیدنی راضی نگه دارد.

مس سونگون در دیدار هفته گذشته خود مهمان تیم شاهین کرمانشاه بود و در پایان توانست این تیم را با ۲ گل شکست دهد و سه امتیاز کامل بازی را نصیب خود کند. مس با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و توانست خود را تا جایگاه ششم جدول بالا کشد و رفته رفته خود را به صدر جدول نزدیک کند.

همچنین تیم گیتی پسند اصفهان در بازی هفته گذشته خود میزبان تیم فرش آرا مشهد بود و در پایان این بازی زیبا و جنجالی هر ۲ تیم به تساوی ۳ بر ۳ رضایت دادند و امتیازات بازی را بین خودشان تقسیم کردند. گیتی پسند با این تساوی ۲۳ امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به تیم سن ایچ در صدر جدول قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید: محل برگزاری بازی دو تیم فوتسال ملی حفاری و ارژن مشخص شد


سن ایچ ساوه - ستارگان ورامین

در یکی دیگر از جذاب ترین بازی های این هفته مصاف ۲ تیم سن ایچ ساوه و ستارگان ورامین رو در روی هم قرار می گیرند. هر ۲ در بین چهار تیم بالای جدول قرار دارند و پیروزی هر کدام در این رقابت می تواند تا حدود بسیار زیادی جایگاهشان را در جدول بهتر کند. سن ایچ در این هفته میزبان است و اگر بتواند از امتیاز میزبانی خود بهره برد و با تفاضل گل خوب ستارگان را شکست دهد می تواند خود را قهرمان نیم فصل اول رقابت ها بنامد.

سن ایچ ساوه در بازی هفته گذشته خود مقابل تیم اهورا بهبهان قرار گرفت و در پایان موفق شد این تیم را با ۶ گل شکست دهد و سه امتیاز کامل بازی را از آن خود کند. سن ایچ با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل کمتر نسبت به تیم گیتی پسند اصفهان در رده دوم جدول مسابقات قرار گرفته است.

همچنین ستارگان ورامین تیم متحول شده این فصل مسابقات که تا این جای کار موفق شده نتایج بسیار خوبی را کسب کند در دیدار هفته گذشته خود مقابل تیم قدرتمند شهروند ساری قرار گرفت و در پایان موفق شد این تیم را ۲ بر ۱ شکست دهد و جایگاه خود را در جدول بهبود بخشد. ستارگان با این پیروزی ۱۹ امتیازی شد و در رده چهارم جدول قرار دارد.


بیشتر بخوانید: پرهیزکار: بازی تدارکاتی با بلژیک و ایتالیا قطعی شد


فرش آرا مشهد - اهورا بهبهان

یکی از حساس ترین بازی های این هفته از مسابقات مصاف ۲ تیم فرش آرا مشهد و اهورا بهبهان است. هر ۲ تیم در این فصل نتایج پر نوسانی را گرفته اند و در برخی از بازی ها پیروز بودند و در برخی از بازی ها با شکست مواجه شدند. بازی این هفته برای هر ۲ تیم حائز اهمیت بسیاری است. اگر فرش آرا موفق شود از سد نماینده بهبهان عبور کند می تواند خود را در پایان نیم فصل اول در جمع مدعیان قهرمانی نگه دارد از آن طرف هم اگر تیم اهورا موفق به پیروزی شود می تواند تا حدود بسیار زیادی وضعیت خود را در جدول سر و سامان بخشد.

فرش آرا در دیدار هفته گذشته خود مقابل تیم گیتی پسند اصفهان قرار گرفت و در یک دیدار تماشایی و پر حاشیه با نتیجه مسای ۳ بر ۳ متوقف شد. فرش آرا با این تساوی ۲۰ امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار دارد.

همچنین تیم اهورا بهبهان هم در دیدار هفته گذشته خود میزبان تیم قدرتمند و مدعی سن ایچ ساوه بود، اما در پایان این بازی نتوانست توفیقی را کسب کند و شکست خورد. اهورا با این شکست ۱۴ امتیازی باقی ماند و در رده نهم جدول جای دارد.


بیشتر بخوانید: برنامه پنج هفته نخست نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال اعلام شد


شهروند ساری - سوهان محمد سیما قم

در دیگر بازی مهم و حساس این هفته جدال ۲ تیم شهروند ساری و سوهان محمد سیما می تواند جذاب و دیدنی باشد. در این بازی شهروند ساری میزبان این دیدار خواهد بود و باید در سالن سید رسول حسینی به مصاف تیمی برود که در این فصل موفق شده نتایج بسیار درخشانی را کسب کند. شهروند در این فصل با سرمربی با هوش خود یعنی رضا لک نتایج بسیار پر نوسانی را کسب کرده است و لک امیدوار است در پایان فصل رقابت های لیگ برتر بتواند با شهروند به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

شهروند ساری در بازی هفته گذشته خود مهمان تیم ستارگان ورامین بود و در پایان با ۲ گل از این تیم شکست خورد. شهروند با این شکست ۱۶ امتیازی باقی ماند و در رده هفتم جدول جای دارد.

همچنین تیم سوهان محمد سیما قم در بازی گذشته خود میزبان تیم آذرخش بندرعباس بود و در پایان هر دو تیم به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند. با این تساوی تیم سوهان محمد سیما ۱۸ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار دارد.


بیشتر بخوانید: ایرانمنش: وضعیت قضاوت در لیگ برتر فوتسال تاسف بار است


برنامه کامل بازی های هفته سیزدهم و پایانی نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر به شرح ذیل است:

مس سونگون - گیتی پسند اصفهان (ساعت: ۱۸:۰۰) سالن پور شریفی تبریز

سن ایچ ساوه - ستارگان ورامین (ساعت: ۱۸:۰۰) سالن فجر ساوه

فرش آرا مشهد - اهورا بهبهان (ساعت: ۱۷:۰۰) سالن شهید بهشتی مشهد

شهروند ساری - سوهان محمد سیما قم (ساعت: ۱۸:۰۰) سالن شهید سید رسول حسینی

هایپر شهر شاهین شهر - شاهین کرمانشاه (ساعت: ۱۸:۰۰) سالن تختی شاهین شهر

ملی حفاری اهواز - ارژن شیراز (ساعت: ۱۸:۰۰) سالن امام خمینی شهر اهواز

آذرخش بندرعباس - مقاومت البرز (ساعت: ۱۸:۰۰) سالن فجر بندرعباس

انتهای پیام/

آخرین اخبار از لیگ برتر فوتسال ایران

تماشاخانه تصویر

{gallery}1117487{/gallery}

افزودن نظر