قهرمان دو و میدانی باشگاه های کشور مشخص شد

قهرمان دو و میدانی باشگاه های کشور مشخص شد
در پایان بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش مردان تیم آسان پرداخت برای سومین سال متوالی به عنوان قهرمانی رسید.

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش مردان برگزار شد که در پابان آسان پرداخت به مقام قهرمانی رسید. تیم سپاهان اصفهان و مس سونگون نیز به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

باشگاه های آسان پرداخت، فولاد مبارکه سپاهان، مس سونگون، پلیمر خلیج فارس، نفت تهران، مس کرمان، دانشگاه آزاد فارس، دانشگاه یزد، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مقاومت تهران در این دوره از مسابقات حضور داشتند.

نتایج برترین های روز پایانی به شرح زیر است:
نتیجه نیمه ماراتن
۱- جعفر مرادی - آسان پرداخت - ۱:۱۱:۴۰
۲- علی اکبر بذری - شهدای نزاجا - ۱:۱۲:۳۴
۳- منصور بیات - پلیمر خلیج فارس - ۱:۱۴:۵۵
نتیجه ۴۰۰ متر با مانع
۱- مهدی پیرجهان- مس سونگون - ۵۰.۵۳
۲-رضا ملک پور- نفت تهران- ۵۱.۵۲
۳- جواد شوریابی- فولاد مبارکه سپاهان- ۵۴.۳۶

نتیجه پرتاب نیزه
۱- صادق خادمی- مس کرمان- ۷۱.۸۹
۲-یونس یوسف وند- پلیمر خلیج فارس-۷۰.۸۴
۳-ایوب آرخی-نفت تهران-۷۰.۲۹

نتیجه دهگانه
۱- عباس نیک باف- پلیمر خلیج فارس- ۶۳۷۵
۲-مصطفی جمشید زهی- دانشگاه یزد- ۶۱۳۱
۳-محمدرضا اصلانی- آسان پرداخت- ۶۰۹۳

نتیجه ۲۰۰ متر
۱- محمد حسین ابارقی-مس کرمان- ۲۱.۰۴
۲-علی خدیور- آسان پرداخت- ۲۱.۲۱
۳-حمیدرضا نجفی- آسان پرداخت- ۲۱.۶۴
نتیجه ۸۰۰ متر

۱- پژمان یارولی- مس‌سونگون- ۱:۴۹.۳۸
۲- علی عالمی- نفت تهران- ۱:۴۹.۹۳
۳- امید امیریان- مس کرمان- ۱:۵۰.۲۴

نتیجه پرش طول
۱- کارول هافمن- پلیمر خلیج فارس- ۷.۳۴
۲-محمدرضا فیروزکوهی- دانشگاه یزد- ۷.۳۱
۳- محمد قائدزاده- آسان پرداخت- ۷.۲۹

نتیجه ۳۰۰۰ متر با مانع
۱- خلیل ناصری- مس سونگون- ۸:۵۹.۵۸
۲-مسلم نیادست- فولاد مبارکه سپاهان- ۹:۰۶.۴۸
۳-همایون همتی- آسان پرداخت- ۹:۱۱.۸۷

نتیجه پرتاب دیسک
۱- بهنام شیری- آسان پرداخت- ۵۸.۷۰
۲- سجاد پیرآیقرچمن- نفت تهران- ۵۷.۶۳
۳- صادق صمیمی- پلیمر خلیج فارس- ۵۱.۷۳

نتیجه پرش با نیزه
۱- محمد بنی آدم- مس کرمان- ۴.۷۰
۲-اسحاق غفاری- فولاد مبارکه سپاهان- ۴.۴۰
۲- محمد محسن ربانی- پلیمر خلیج فارس- ۴.۴۰

نتیجه ۱۰۰۰۰متر
۱- جلیل ناصری - آسان پرداخت - ۳۱:۳۶.۰۳
۲- حسن عابدی - فولاد مبارکه سپاهان - ۳۱:۴۷.۵۳
۳- مرتضی بیرانوند - شهدای نزاجا - ۳۲:۱۱.۷۷

نتیجه ۴ در ۴۰۰ متر امدادی
۱- نفت تهران - ۳:۱۵.۱۷
۲- مس سونگون - ۳:۱۵.۴۶
۳- فولاد مبارکه سپاهان - ۳:۱۵.۹۹
نتیجه امتیازات تیمی (مجموع سه مرحله):
۱- آسان پرداخت - ۵۰۵
۲- فولاد مبارکه سپاهان - ۴۵۶
۳- مس سونگون - ۳۶۵
۴- پلیمر خلیج فارس - ۲۹۱
۵- نفت تهران - ۲۵۷.۵
۶- مس کرمان - ۲۲۰.۵
۷- دانشگاه آزاد فارس - ۱۹۶
۸- شهدای نزاجا - ۱۷۲.۵
۹- دانشگاه یزد - ۱۵۰.۵
۱۰ دانشگاه علوم پزشکی ایران - ۴۸
۱۱- مقاومت تهران - ۳۷

انتهای پیام

افزودن نظر