توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1117462

واکنش معاون حقوقی تراکتور درباره رفع محرومیت هواداران تبریزی

واکنش معاون حقوقی تراکتور درباره رفع محرومیت هواداران تبریزی
معاون حقوقی باشگاه تراکتور تبریز درباره خبر محروم نبودن یک جلسه‌ای هواداران این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور در گفت وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اظهارات اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه هواداران این باشگاه محروم نشدند، اظهار داشت: مطابق رای کمیته انضباطی در خصوص تخلف هواداران باشگاه تراکتور در بازی میان این تیم و پرسپولیس در مورخ ۸ شهریور ماه ۹۸ این باشگاه تنها به پرداخت ۳۰ میلیون تومان محکوم شده و محرومیت مذکور از باب حکم تعلیقی است که باشگاه تراکتور از ۷ اردیبهشت فصل پیش داشته است. از آنجایی که رای اخیر صادره از کمیته انضباطی قابل اعتراض و ارجاع به کمیته استیناف است، لذا هنوز قطعیت نیافته و چنانچه رای مذکور قطعی شود در آن صورت محکومیت تعلیقی پیشین نیز به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.


بیشتر بخوانید: سخنگوی فدراسیون فوتبال: پرونده باشگاه تراکتور جهت دریافت گزارش تکمیلی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت


او بیان کرد: نظر حسن زاده درباره اینکه محرومیت هواداران باشگاه ما ناشی از رای اخیر نبوده، صحیح است و باشگاه تراکتور نیز به رای صادره در خصوص حواشی بازی این تیم برابر پرسپولیس در تاریخ ۸ شهریورماه ۹۸ اعتراض کرده و اسناد و مدارکی دال بر تخلف نکردن هوادارانمان ارائه کردیم و چنانچه کمیته محترم استیناف مطابق اسناد و مدارک ارائه شده، رای کمیته انضباطی را نقض کند در آن صورت یک بازی محرومیت تعلیقی ما نیز به اجرا گذاشته نخواهد شد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه تراکتور

تماشاخانه تصویر

{gallery}1117462{/gallery}

افزودن نظر