توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1112785

سلطانی فر: توانایی تامین امنیت حضور بانوان در استادیوم‌ها را داریم

سلطانی فر: توانایی تامین امنیت حضور بانوان در استادیوم‌ها را داریم
وزیر ورزش و جوانان گفت: با رعایت ملاحظات فرهنگی و شرعی، مشکلی برای حضور بانوان در استادیوم های ورزشی نداریم.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، سلطانی فر: توانایی تامین امنیت حضور بانوان در استادیوم ها را داریم به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر گفت: زیر ساخت های لازم برای حضور بانوان شامل ورودی، معبر، مکان و خدمات ویژه رفاهی بصورت جداگانه در تمام استادیوم های ملی و بزرگ فراهم و آماده شده است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور تماشاگران زن در سالن مسابقات رشته های والیبال، بسکتبال و هندبال گفت: با رعایت تمام ملاحظات شرعی و فرهنگی تماشاگران بیننده مسابقات در رشته های دیگر هستند و با هماهنگی، برنامه ریزی و پیش بینی های لازم صورت گرفته با عوامل انتظامی، امنیتی و وزارت کشور، تماشاگران زن در بازی های ملی با استفاده از امکاناتی که برای آن ها فراهم شده است حضور پیدا خواهند کرد.


بیشتر بخوانید: تاج: امیدوارم باشگاه استقلال ورزشگاه آزادی را آماده کند


مسعود سلطانی فر درباره امکان حضور تماشاگران زن در بازی های لیگ برتر فوتبال گفت: امیدواریم با مناسب شدن فضای استادیوم های ورزشی و رعایت کامل موازین شرعی و فرهنگی توسط هواداران تیم ها، در آینده نیز بتوانیم شرایط حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر فوتبال را فراهم کنیم و این موضوع نیازمند بررسی جامع تر و کامل تر در آینده است.


بیشتر بخوانید: حضور بانوان در ورزشگاه ها بلامانع است


وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه با حضور بانوان در استادیوم های ورزشی موافق است گفت: وزارتخانه و فدراسیون فوتبال با کمک نیرو های انتظامی و نهاد های مسئول، توانایی تامین شرایط کامل، رفاهی و امنیتی با رعایت ملاحظات شرعی را دارد.

وی با اشاره به انعکاس برخی اخبار درباره مغایرت دیدگاه ها در دولت در این خصوص گفت: در این مورد همراه و هماهنگ هستیم و با رعایت تمامی موازین شرعی و مواردی که حریم و حرمت بانوان تماشاگر را حفظ می کند، انشاالله اقدامات مقتضی بعمل خواهد آمد.


بیشتر بخوانید: کمک می کنیم بانوان ایرانی وارد استادیوم شوند


انتهای پیام/

اظهارات وزیر ورزش و جوانان درباره ورود بانوان به ورزشگاه ها

تماشاخانه تصویر

{gallery}1112785{/gallery}

افزودن نظر