توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1112643

خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بیخ گوش ملوانان

خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی بیخ گوش ملوانان
با پاس نشدن چک‌های طلبکاران باشگاه ملوان، خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، بار دیگر این تیم را تهدید می‌کند.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، ، پس از واگذاری سهام باشگاه ملوان به مالک جدید، میرابی از توافق با طلبکاران این باشگاه و باز شدن پنجره های نقل و انتقالاتی ملوان خبر داده بود اما پس از فسخ قرارداد واگذاری باشگاه به میرابی، او حاضر به پاس کردن چک های طلبکاران نشد تا خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی دوباره گریبان گیر ملوان شود.


بیشتر بخوانید: احمدزاده از فردا در تمرینات ملوان حاضر می شود


اگر نوری و زارع نتوانند از طلبکاران ملوان رضایت بگیرند، این تیم نمی تواند در ادامه بازی های خود از بازیکنانی که در نقل و انتقالات تابستانی جذب کرده استفاده کند.

پژمان نوری برای حل این مشکل صبح امروز به فدراسیون فوتبال رفته و با مذاکراتی که میان طرفین انجام شده، فرصت کوتاهی در اختیار مالکان جدید این تیم قرار گرفته تا بتوانند با جلب رضایت طلبکاران از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه و باطل شدن کارت بازی بازیکنانی که به تازگی به این تیم پیوسته اند، جلوگیری کنند.


بیشتر بخوانید: نوری و زارع مالکان جدید باشگاه ملوان


انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه ملوان

تماشاخانه تصویر

{gallery}1112643{/gallery}

افزودن نظر