کوهیان: تیم‌ملی از لحاظ کیفی شرایط خوبی داشت/ آماده‌سازی برای المپیک مهمتر از خود صعود است

کوهیان: تیم‌ملی از لحاظ کیفی شرایط خوبی داشت/ آماده‌سازی برای المپیک مهمتر از خود صعود است
مربی تیم ملی بسکتبال معتقد است تیم ملی از لحاظ کیفی شرایط خوبی در جام جهانی داشت و در میان آسیایی‌ها بهترین نتیجه را گرفت.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، فرزاد کوهیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد تیم ملی بسکتبال در جام جهانی اظهار داشت:جدا از نتایجی که حاصل شد کیفیت بازی‌های تیم ملی هم خوب بود و در انتها هم توانستیم به سهمیه المپیک برسیم. چیزی که مشخص بود اینکه ایران خیلی خوب کار می‌کند و نشانه آن هم اختلاف ما با دیگر تیم‌های آسیایی بود. ما تاکنون فیلیپین را با این اختلاف نبرده بودیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد ضعیف‌ترین بازی ما مقابل تونس بود،‌گفت: بله صد در صد همین طور است. آن بازی یک مقداری تحت تاثیر دیدار با پورتوریکو بود و چیزی که دور از انتظار بود هجمه‌هایی بود که پس از باخت به پورتوریکو به سمت تیم ملی آمد. 

وی با اشاره به کسب جواز حضور در المپیک 2020 عنوان کرد: به نظر من آماده سازی تیم ملی برای این رقابت‌ها مهمتر از خود صعود به المپیک است. المپیک میدانی است که قدرت‌های دنیا حضور پیدا می‌کنند و طبیعتا کار سخت‌تر است. ما باید بتوانیم از این فرصت باقیمانده بهترین استفاده را ببریم.

کوهیان در مورد وضعیت تیم بسکتبال پتروشیمی گفت: پس از چند روز استراحت تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم. بازیکنان‌مان را جذب کردیم و مشکلی در این زمینه نداریم. تنها دو سه یار جوان به ترکیب‌مان اضافه خواهند شد. امیدوارم لیگ خوبی را شاهد باشیم و ما هم بتوانیم نتایج قابل قبولی بگیریم.

انتهای پیام/س

افزودن نظر