استرلینگ: آرزویم این است که مثل مسی و رونالدو شوم

استرلینگ: آرزویم این است که مثل مسی و رونالدو شوم
رحیم استرلینگ می‌گوید در صورتی که ثبات داشته باشد و بتواند روند خوب خودش را ادامه دهد می‌تواند با مسی و رونالدو مقایسه شود.

به گزارش گروه ورزشی ایمان نیوز، تیم ملی انگلیس توانست در دیداری پرگل با نتیجه ۵ بر ۳ کوزوو را شکست دهد و قدرت‌نمایی کند. رحیم استرلینگ ستاره این روزهای منچسترسیتی در تیم ملی انگلیس نیز درخشش خودش را دارد. او بعد از گلزنی برابر بلغارستان، در دیدار برابر کوزوو نیز توانست علاوه بر گلزنی در زمینه پاس گل نیز آمار خوبی از خود به جای بگذارد.

رحیم استرلینگ با اشاره به درخشش در بازی برابر کوزوو گفت: خوشحالم توانستیم بازی را ببریم ولی اشتباهات زیادی در خط دفاع داشتیم و ۳ گل دریافت کردیم. برابر حریفان قدرتمند نباید این طور بازی کنیم چرا که کارمان تمام است. گل‌های ارزشمند و خوبی به ثمر رساندیم ولی متاسفانه ۳ گل بد دریافت کردیم و باعث شد امشب خوشحال نباشیم.

او در پاسخ به این سوال که می‌تواند با رونالدو و مسی مقایسه شود یا خیر؟ گفت: بازیکنانی مثل رونالدو و مسی هر ساله این عملکرد خوب را دارند و با ثبات چند ساله‌ای که داشتند نام‌شان را مطرح کردند و آرزوی من است که به این جایگاه برسیم. این بازی قطعا یکی از بهترین بازی‌های من برای تیم ملی انگلیس بود.

انتهای پیام

افزودن نظر