جام‌جهانی بسکتبال| ستاره آرژانتین: تیم بدون باخت ماحصل کار زیاد است

جام‌جهانی بسکتبال| ستاره آرژانتین: تیم بدون باخت ماحصل کار زیاد است
ستاره تیم ملی بسکتبال آرژانتین می‌گوید: اینکه ما در جام‌جهانی بدون باخت هستیم حاصل کار زیادی و آماده سازی خوب است

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، تیم ملی بکستبال آرژانتین با عملکردی که در این دوره از جام جهانی داشته یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شود آنها در 6 بازی که انجام دادند بدون باخت کار خود را پیش برده‌اند و در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف اسپانیا دیگر مدعی جام بروند.

کامپازو که در این راه نقش زیادی در تیم ملی آرژانتین داشته است، به سایت جام جهانی می‌گوید: اینکه ما بدون باخت هستیم محصول کار زیاد و آماده سازی خوب پیش از تورنمنت است.خوشحالیم که کارمان به خوبی انجام شده است و می‌خواهیم این روند و بردهایمان را ادامه دهیم. می‌خواهیم قدم به قدم پیش برویم و رقابت کنیم. واقعا به این فکر نمی‌کنیم که اول شویم یا دوم یا هر اتفاقی بیفتد.

وی ادامه داده است: از نسل متفاوتی هستیم. ما از نسل طلایی همچون جینوبیلی، نوسیونی و پریگیونی چیزهای زیادی آموختیم. مردم ما را مقایسه می‌کنند، اما ما اعتقادی به این قیاس‌ها نداریم. آن نسل ارزش‌های خوب بسیاری از جمله احترام، کار، ایثار به ما داد. ما اینها را دریافت کردیم و سعی می‌کنیم نسخه خودمان را پیاده کنیم.

ستاره آرژانتین که تیمش روز گذشته صربستان مدعی را مغلوب کرد و به نیمه نهایی رسید، تاکید می‌کند: قبل از آغاز جام هدف ما حضور در نیمه نهایی بود که می‌دانستیم به آن می‌رسیم. به خاطر همین از این اتفاق خوشحالیم.

انتهای پیام/

افزودن نظر