توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1112132

برنامه روز دوازدهم جام جهانی بسکتبال

برنامه روز دوازدهم جام جهانی بسکتبال
روز دوازدهم جام جهانی بسکتبال امروز چهارشنبه با برگزاری ۲ دیدار در مرحله یک چهارم نهایی پیگیری می‌شود.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، برنامه روز دوازدهم جام جهانی بسکتبال، رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی بسکتبال امروز چهارشنبه با برگزاری دو دیدار دیگر پیگیری می شود تا تکلیف دو تیم دیگر مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

تیم ملی بسکتبال آمریکا که در همین مسابقات سهمیه المپیک را برای قاره اش گرفت در نخستین بازی امروز با فرانسه رو به رو می شود.

فرانسه هم سهمیه المپیک را برای اروپا گرفته است، آن ها هم تیم ضعیفی نیستند و قطعا کار آمریکایی ها آسان نخواهد بود. فرانسوی ها در این جام تنها یک بار و آن هم مقابل تیم قدرتمند استرالیا شکست خوردند. برنده این بازی در مرحله نیمه نهایی باید با آرژانتین بازی کند و بازنده هم به مصاف صربستان می رود.

دومین دیدار هم از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه میان جمهوری چک و استرالیا برگزار می شود این دیدار یکی از بازی های جذاب و زیباست و برنده آن باید در نیمه نهایی با اسپانیا و بازنده آن برای عنوان پنجمی تا هشتمی با لهستان بازی کند.

استرالیا تا به این جای کار بدون شکست بوده است، اما جمهوری چک ۲ مرتبه شکست خورده است.


بیشتر بخوانید: ۸ تیم صعود کرده به رقابت های جام جهانی بسکتبال مشخص شدند


انتهای پیام/

برنامه ادامه دیدار های جام جهانی بسکتبال

تماشاخانه تصویر

{gallery}1112132{/gallery}

افزودن نظر