فن زیبایی که تحسین همه را برانگیخت/ هنرنمایی مقصودی در تالین

فن زیبایی که تحسین همه را برانگیخت/ هنرنمایی مقصودی در تالین
صفحه رسمی اتحادیه جهانی کشتی فیلم اجرای فن زیبای مقصودی روی حریف آذربایجانی در کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان را بازنشر داد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، مسابقات مقدماتی 5 وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان از روز گذشته (دوشنبه) در شهر تالین استونی آغاز شده است که در پایان رقابت‌های مرحله مقدماتی این اوزان امیرحسین مقصودی و عباس فروتن در اوزان 65 و 97 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و محمدصاق فیروزپور در وزن 70 کیلوگرم نیز راهی دیدار رده بندی شد.

یکی از مسابقات زیبای این وزن به رقابت مقصودی با حریف آذربایجانی در مرحله یک‌چهارم نهایی وزن 65 کیلوگرم اختصاص داشت به طوری که صفحه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی فن زیبای نماینده کشورمان روی حریف را در صفحه خود قرار داد و وی را تحسین کرد.

این فیلم را در زیر مشاهده کنید:

 

 

در وزن 65 کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر استفان کومان از رومانی را مغلوب کرد. وی در دور بعد نیز مقابل کانتا توکوریکی از ژاپن با نتیجه 14 بر 4 به پیروزی رسید. مقصودی در مرحله یک چهارم نهایی در یک کشتی نزدیک با نتیجه 7 بر 7 از سد توران بایراموف از آذربایجان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 7 بر صفر احمت سلیم ایگیت از ترکیه را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. مقصودی امشب در دیدار نهایی به مصاف کقوربان شیرایف از روسیه می‌رود.

انتهای پیام/

افزودن نظر