واکنش مهدی به اعتراض تابش به تاخیر در آغاز لیگ: فصل گذشته در بازی سپاهان یک نفر نابینا شد

واکنش مهدی به اعتراض تابش به تاخیر در آغاز لیگ: فصل گذشته در بازی سپاهان یک نفر نابینا شد
رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال با بیان اینکه سلامت و جان افراد از هر چیزی مهم‌تر است گفت: فصل گذشته در بازی سپاهان چشم یک هوادار آسیب دید و نابینا شد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

- اخبار ورزشی -

سهیل مهدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, درباره وضعیت صدور مجوز حرفه ای باشگا ه ها برای لیگ نوزدهم, اظهار داشت: در این هفته کار دریافت مدارک از باشگاه ها آغاز می شود و بررسی های نهایی برای صدور مجوز حرفه ای از روز شنبه آینده انجام خواهد شد.

وی درباره وضعیت آماه سازی ورزشگاه هایی تیم های لیگ برتری, یادآور شد: این موضوع را همچنان پیگیری می کنیم و به دنبال این هستیم که باشگاه ها، ورزشگاه ها ی شان را به روز رسانی کنند.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای درباره اینکه آیا برای آماده سازی ورزشگاه ها ضرب العجل و تاریخ مشخصی در نظر گرفته شده است, تصریح کرد: چه ضرب العجلی بالاتر از اینکه تا ورزشگاه ها آماده نشوند, لیگ را برگزار نمی کنیم؟ برای آماده سازی ورزشگاه ها مهلت و تاریخی در نظر نگرفته ایم و تا زمانی که استاندارد ها ایجاد نشود, مسابقات برگزار نخواهد شد.

مهدی در واکنش به اعتراض مسئولان برخی باشگا ه ها -از جمله سپاهان و سایپا- به تاخیر احتمالی در آغاز لیگ, تاکید کرد: از یک لحاظ این افراد درست می گویند و حق دارند که به تاخیر در آغاز مسابقات اعتراض داشته باشند, چون به هر حال برنامه ریزی کرده اند اما باید به این نکته هم توجه کنیم که سلامت و جان افراد از هر چیزی مهم تر است. فصل گذشته در بازی سپاهان که مدیرعامل این باشگاه به تاخیر در شروع لیگ اعتراض دارد, چشم یک هوادار آسیب دید و نابینا شد. البته من برای مدیرعامل سپاهان احترام خاصی قائل هستم و تابش برای ورزشگاه نقش جهان اقدامات بسیار خوبی انجام داده و در حال حاضر نیز با جدیت بالایی کار ها را پیش می برند.

تابش: سقوط 2 باشگاه بهتر از تأخیر 3 ماهه در آغاز مسابقات است/ قرارداد کی روش را نسبت به فصل گذشته ارزان تر بستیم!
قائم مقام باشگاه سایپا: گناه و جایگاه تیم های بابرنامه در این فوتبال چیست؟!

وی افزود: روی ایجاد امنیت برای برگزاری بازی ها تاکید زیادی شده و حتی شورای امنیت ملی نیز روی این موضوع پافشاری زیادی دارد. الان اگر ورزشگاهی آماده نشود و اتفاقات سال گذشته تکرار شود, باشگاه ها مسئول خواهند بود. این درحالی است که اگر نکات ایمنی و استانداردسازی ها انجام شود, در صورتی که خطا یا اتفاقی رخ دهد, می شود مقصر را پیدا کرد.

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ, با بیان اینکه تقریباً همه باشگاه ها روند آماده سازی ورزشگاه های شان را آغاز کرده اند عنوان کرد: از ورزشگاه شهید وطنی برای من عکس ارسال کردند که شبانه کار صندلی گذاری را انجام می دهند. همچنین باشگاه های نفت مسجد سلیمان و گل گهر اقداماتی را برای خرید گیت های الکترونیکی انجام داده اند. اینکه همه باشگاه ها دارند تلاش می کنند که ورزشگاه ها را آماده کنند جای تقدیر دارد اما الان همه نگرانی این است که ورزشگاه ها برای آغاز لیگ به صورت کامل تجهیز نشوند و مجبور شویم که تصمیمات دیگری بگیریم.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ ورزشگاهی به طور کامل استاندارد سازی نشده است به تسنیم گفت: واقعاً همه باشگاه ها دارند تلاش می کنند و ما تلاش آنها را احساس می کنیم, فقط امیدواریم این اقدامات در زمان مناسب انجام شود. مطمئن باشید اگر کار ها خوب پیش بروند شاهد تغییرات بسیار محسوسی در ورزشگاه ها و برگزاری مسابقات خواهیم بود.

بهاروند: هیچ باشگاهی آمادگی ورزشگاه خود را به صورت رسمی اعلام نکرده است
فتاحی: اگر 5 یا 6 ورزشگاه هم آماده شوند، لیگ را شروع می کنیم/ می خواهیم VAR را به لیگ آینده برسانیم

انتهای پیام/

افزودن نظر