امام جمعه جم: مسئولان استان بوشهر باید برای رفع دائمی مشکلات پارس جنوبی اقدام فوری بکنند

امام جمعه جم: مسئولان استان بوشهر باید برای رفع دائمی مشکلات پارس جنوبی اقدام فوری بکنند
حجت الاسلام محمد محمدی گفت: مسئولان استان بوشهر باید برای حل و رفع دائمی مشکلات این تیم اقدام فوری و موثری انجام دهند.

حجت الاسلام محمد محمدی بعد از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران به مشکلات تیم فوتبال پارس جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: پارس جنوبی طی دو فصل قبل حضور در لیگ برتر، شادی و نشاط را به جم و شهرهای جنوبی کشور هدیه داده و مردم و به خصوص جوانان علاقه مند به این تیم هستند.
امام جمعه جم افزود: خیلی از جوانان عاشق تیم فوتبال پارس جنوبی هستند و مسئولان باید مشکلات این تیم را رفع کنند تا هواداران، جوانان، بازیکنان و کادر فنی و به دور از دغدغه فعالیت خود را انجام دهند.
وی خاطرنشان کرد: قبل از آمدن به جم، در بدو ورودم و حتی در اولین خطبه ام به تیم پارس جم پرداختم و مسئولان استان بوشهر باید برای حل و رفع دائمی مشکلات این تیم اقدام فوری و موثری انجام دهند.
محمدی تاکید کرد: تمام دوربین ها بر روی جم زوم شده و باید از حیثیت تاریخی شهرستان دفاع کنیم و از تمام ظرفیت ها باید بکار گرفته شود تا بواسطه اهمال، خللی به امنیت شهرستان در خصوص نواقصات ورزشگاه تختی وارد نشود.
وی با بیان اینکه در این خصوص با نماینده مجلس و فرماندار نشست اضطراری داشته است تاکید کرد: در لیگ نوزدهم باید در جم میزبان تیم های لیگ برتری باشیم و مردم جم طی دو فصل گذشته جز بهترین هواداران لیگ برتر بوده اند.
انتهای پیام/ک

افزودن نظر