توجه
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1060915
رئیس هیئت فوتبال جم:

مشکلی برای برگزاری بازی‌های پارس جنوبی در ورزشگاه تختی وجود ندارد

مشکلی برای برگزاری بازی‌های پارس جنوبی در ورزشگاه تختی وجود ندارد
محمد اسدی گفت: با کمک مسئولان شهرستان جم مشکلی برای میزبانی دیدار‌های نوزدهمین دوره لیگ برتر وجود ندارد.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز، رئیس هیئت فوتبال جم: مشکلی برای برگزاری بازی های پارس جنوبی در ورزشگاه تختی وجود نخواهد داشت، محمدرضا داورزنی معاون توسعه و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اخیرا هشداری به برخی از باشگاه های لیگ برتری داده که در صورت مهیا نبودن شرایط ورزشگاه، تیم ها اجازه میزبانی در رقابت های لیگ برتر را نخواهند داشت.

محمد اسدی رئیس هیئت فوتبال شهر جم در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، بیان کرد: در همان ابتدا سهیل مهدی از طرف فدراسیون فوتبال بازدیدی را از ورزشگاه تختی جم انجام داد، که ایراد هایی نسبت به ورزشگاه تختی جم را به ما گوشزد کرد. فردای آن روز جلسه ای را در فرماندار برگزار کردیم و مسئولان شهرستان در این جلسه حضور داشتند.

اسدی ادامه داد: اقداماتی را برای بهبود کیفیت زمین ورزشگاه تختی جم انجام دادیم و زیرساخت های آن را فراهم کردیم. بحث دیگری که وجود دارد موضوع صندلی های ورزشگاه تختی جم است که کار های آن را نیز انجام می دهیم و حتی درباره نصب دوربین در ورزشگاه تختی صحبت هایی هم صورت گرفته است.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جم در خصوص اینکه رقابت های لیگ برتر نوزدهم در این شهر برگزار خواهد شد یا نه، گفت: بله مشکلی برای میزبانی در جم وجود ندارد.


بیشتر بخوانید:

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی: دغدغه ای برای برگزاری لیگ در جم وجود نخواهد داشت

احتمال تاخیر در آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران قوت گرفت

جمی ها رکورددار جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات تابستانی


انتهای پیام/

آخرین اخبار از شرایط ورزشگاه تختی جم

تماشاخانه تصویر

{gallery}1060915{/gallery}

افزودن نظر