لیگ ملت‌‌های والیبال| برتری ایران مقابل لهستان در ست نخست

لیگ ملت‌‌های والیبال| برتری ایران مقابل لهستان در ست نخست
تیم ملی والیبال ایران در ست نخست بازی مقابل لهستان در لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ به پیروزی رسید.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

- اخبار ورزشی -

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در ست نخست بازی مقابل لهستان در مرحله نهایی لیگ ملت های 2019 که در شهر شیکاگو در حال برگزاری است با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی رسید.

ایگور کولاکوویچ برای شروع این بازی مهم و حساس از ترکیب آشنای سعید معروف، امیر غفور، پوریا فیاضی، میلاد عبادی پور، محمد موسوی، علی شفیعی و محمدرضا حضرت پور (لیبرو) استفاده کرد. تیم ملی لهستان با توجه به پیروزی ارزشمند شب گذشته مقابل برزیل با حاشیه امنیت بیشتری بازی می کرد و پیروزی مقابل ایران می توانست آنها را به مرحله نیمه نهایی برساند و از طرفی پیروزی 3 امتیازی ایران مقابل لهستان، شاگردان کولاکوویچ را در جمع 4 تیم برتر قرار می داد.

فدراسیون جهانی والیبال: نه عذرخواهی کردیم و نه ابراز شرمساری/ ترجمه ایرانی ها اشتباه بوده است
لیگ ملت های والیبال| لهستان شگفتی ساز شد/ قدرت نمایی والیبال آمریکا مقابل فرانسه

بازی با حمایت تماشاگران حاضر در سالن کردیت یونیون وان دانشگاه ایلنوی با 3 امتیاز متوالی ایران شروع شد. بازیکنان لهستان به سرعت امتیازات از دست رفته را جبران کردند ولی مشخص بود که تیم ایران برای یک پیروزی 3 امتیازی وارد زمین شده است. بازیکنان ایران می دانستند که سرویس خوب، کلید این بازی حساس است. این کار توسط امیر غفور، میلاد عبادی پور و علی شفیعی به خوبی انجام شد تا اختلاف امتیازات 2 دو تیم به 6 امتیاز برسد. دفاع روی تور نیز، دیگر عامل برتری ایران در ست نخست بود. اسپک های غفور و بازیسازی سعید معروف، مواردی بودند که بازیکنان جوان لهستان نمی توانستند با آن مقابله کنند. حریف اروپایی با توجه به اشتباهات بازیکنان ایران، امتیازات از دست رفته را جبران کرد ولی این ست در پایان با نتیجه 25 بر 21 به سود ایران تمام شد.

ادامه دارد...

افزودن نظر