همدانی: برخورد استراماچونی با بازیکنان نشان داد که مربی فهیمی است/ اگر زودتر با منتظری تماس می‌گرفتند، بهانه‌ای نداشت

همدانی: برخورد استراماچونی با بازیکنان نشان داد که مربی فهیمی است/ اگر زودتر با منتظری تماس می‌گرفتند، بهانه‌ای نداشت
ستار همدانی‌، پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که برخورد استراماچونی با سه بازیکن کنار گذاشته شده این تیم، نشان داد که او یک مربی فهیم است.

به گزارش گروه ورزش ایمان نیوز،

- اخبار ورزشی -

ستار همدانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: با توجه به جدایی حدود 14 بازیکن از تیم و حضور بازیکنان جدید، استراماچونی تیم جدیدی ساخته و کار سختی برای هماهنگی تیم پیش رو دارد؛ به خصوص با توجه به اینکه تیم چندین سال است که نتیجه نگرفته و هواداران دوست دارند که استقلال امسال به قهرمانی برسد.

وی با اشاره به عملکرد امیدوارکننده استراماچونی تصریح کرد: نکته ای که خیلی ما را به آینده استقلال امیدوار می کند، این است که استراماچونی بسیار باهوش عمل می کند، اهل زیاد حرف زدن نیست و در کمال سکوت کار می کند. این نشان می دهد که او بسیار باتجربه و بابرنامه است. برخورد استراماچونی با سه بازیکنی که از خطوط قرمز ش عبور کرده بودند، نشان داد که مربی فهیمی است و با کسی شوخی و تعارف ندارد. کنار گذاشتن این بازیکنان باعث می شود تیم جمع شود و بازیکنان بفهمند کسی حق اشتباه ندارد.

رحمتی: امیدوارم استراماچونی مثل شفر احساساتی نباشد

پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص تغییرات مکرر تیم استقلال در سال های گذشته خاطرنشان کرد: تیمی که از لحاظ مدیریتی یا بازیکن ثبات ندارد، به مشکل می خورد. استراماچونی هم حتماً این موضوع را می داند. هواداران هم به این موضوع اشراف دارند که استراماچونی یک مربی باانگیزه و جوان است و انرژی زیادی دارد. او تلاش می کند خودش را نشان دهد تا بازارش را در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز پیدا کند.

همدانی در ادامه افزود: ما یک مربی آوردیم که در عین جوانی، بابرنامه و باتجربه است و سکوتش چنین چیزی را نشان می دهد. این ها همه یک طرف قضیه است، اما یک طرف موضوع این است که ما چقدر می توانیم بستر را برای پیاده کردن ایده های استراماچونی فراهم کنیم تا بتواند تیمی هماهنگ را وارد مسابقات کند. این موضوع اهمیت فراوانی دارد.

حاشیه در چند سال اخیر خیلی به استقلال ضربه زده و چند سال است که پدر تیم را درآورده است. ، وی درباره انتقاد برخی پیشکسوتان مبنی بر عدم حضور یک بزرگتر در تیم استقلال، ضمن بیان این جمله به تسنیم گفت: یک بزرگتر که بتواند تیم را جمع کند، باید در تیم حاضر باشد. به نظرم پژمان منتظری بهترین گزینه است. او از لحاظ مدیریت، سابقه و تجربه گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. منتظری یک مدافع است و از عقب زمین بر همه چیز اشراف دارد. او می تواند تیم را جمع کند و کمک زیادی به استقلال بکند. امیدوارم مدیریت بتواند حاشیه ها را مهار کند. حواشی 90 درصد استقلال و پرسپولیس است و با اتفاقات رخ داده، امسال استقلال بیش از گذشته با این مشکل مواجه خواهد بود.

مربی پیشین استقلال درباره اینکه منزوی گفته بود منتظری پاسخ تماس مدیران باشگاه را نداده است، تصریح کرد: اینکه چرا منتظری پاسخ مدیران را نداده، مهم نیست. برخی اوقات اگر مدیری برای خودش یک استراتژی تعیین کرده باشد، باید چند بار دیگر هم با بازیکن تماس بگیرد و غروش را زیر پا بگذارد. استقلال بزرگ است و هواداران بی شماری دارد اما برای رسیدن به اهداف مان و نشان دادن بزرگی استقلال، باید خودمان را کوچک کنیم. با این اتفاقات کوچک نمی شویم، بلکه وقتی بازیکن به تیم می آید، باید بزرگی و مدیریت خود را نشان دهیم تا او از خطوط قرمز عبور نکند.

بیانی: میلیاردی از استقلال پول می گیرند، اما ناز کرده و تلفن شان را خاموش می کنند

همدانی با بیان اینکه باید به بزرگتر تیم احترام گذاشت تا بازیکنان جوان هم این را یاد بگیرند، خاطرنشان کرد: اگر در زمان مناسب با منتظری مذاکره می کردند، این مشکلات ایجاد نمی شد. اگر همان اول با او تماس می گرفتند و به او می گفتند ما تو را می خواهیم، منتظری امروز دیگر بهانه ای نداشت. زمانی که مدیران باشگاه باید روی مذاکره با بازیکنان تمرکز می کردند، به حواشی می پرداختند و همین اتفاقات هم پیش بینی می شد. من به منزوی ارادت دارم و همیشه از او به نیکی یاد می کنم. به یاد می آورم زمانی که مصدوم بودم، او در دبی بالای سرم حاضر شد. ما از بزرگترها یاد گرفتیم اول باید احترام بگذاریم تا احترام ببینیم.

انتهای پیام/

افزودن نظر