ورزشگاه آزادی آماده شروع لیگ برتر است/ سقف ورزشگاه نقش جهان تا ۱۵ روز آینده کامل می‌شود

ورزشگاه آزادی آماده شروع لیگ برتر است/ سقف ورزشگاه نقش جهان تا ۱۵ روز آینده کامل می‌شود
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در فصل جدید از آمادگی کامل ورزشگاه آزادی خبر داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، جلسه هماهنگی برگزاری لیگ برتر فوتبال کشور در فصل جدید ظهر امروز سه شنبه چهارم تیرماه با حضور داورزنی معاون ورزش قهرمانی و احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی و تاج رییس فدراسیون فوتبال در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه داورزنی با تشکر از مدیرعامل شرکت توسعه مبنی بر آماده سازی بخش های مختلف و امکانات جدید ورزشگاه آزادی برای شروع لیگ برتر گفت: در مسابقات ملی هیچ گونه مشکلی بر روی سکو ها نداریم، ولی از اتفاقات ناخوشایند چند مسابقه اخیر داخلی نمی توان چشم پوشی کرد. می بایست امکانات فنی و الزامات AFC در خصوص رعایت استاندارد ها و ایمنی به خوبی در ورزشگاه ها رعایت گردد.

سپس تاج رییس فدراسیون فوتبال خواستار همکاری بیشتر استانداری ها، ادارات کل و باشگاه ها برای برگزاری مطلوب مسابقات در فصل جدید شد. همچنین ۴ فاکتور مهم دوربین های مداربسته، گیت های ورودی، شماره گذاری صندلی ها و بلیت فروشی الکترونیکی برای شروع فصل جدید مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در ادامه این جلسه کریمی مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به اقدامات انجام شده توسط این شرکت در ورزشگاه ها پیش از شروع فصل جدید اشاره کرد و گفت: ما در ورزشگاه آزادی هیچ گونه مشکلی برای شروع لیگ برتر نداریم. بحث گیت های ورودی به صورت مجزا برای قشر های مختلف از جمله تماشاگران خبرنگاران و جانبازان و همچنین دوربین های مداربسته در حال انجام است.

وی با اشاره به ورزشگاه های دیگر کشور افزود: در ورزشگاه نقش جهان اصفهان نیز مشکلی نداریم و تا ۱۵ روز آینده، عملیات پوشش سقف طبقه دوم این ورزشگاه خاتمه می یابد. در ورزشگاه بوشهر نیز نصب ۱۵ هزار صندلی تکمیل شده است. امسال ورزشگاه ۷ هزارنفری اسلامشهر نیز افتتاح شد که آمادگی میزبانی از تیم های تهرانی را دارا می باشد. مسئولان سازمان لیگ می توانند نسبت به بازدید و گرفتن تاییدیه و استاندارد های لازم آن اقدام نموده و در صورت وجود اصلاحات، این مهم امکان پذیر می باشد.

کریمی ادامه داد: با دستور چند ماه پیش وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر سلطانی فر، آماده سازی ورزشگاه تختی تهران به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور واگذار شد. این ورزشگاه امسال شرایط برگزاری مسابقات را ندارد، ولی امیدواریم بتوانیم با رفع مشکلات و معایب، آن را برای سال آینده آماده نماییم.

گفتنی است در این جلسه برخی از مدیران کل و نمایندگان ادارات کل استان های تهران، آذربایجان شرقی، خوزستان، اصفهان، بوشهر و خراسان رضوی به همراه نمایندگان نیروی انتظامی و سازمان لیگ نیز حضور داشتند. در خاتمه نیز حاضرین از امکانات جدید ورزشگاه آزادی بازدید کردند.

افزودن نظر